Evli Bayanlarla Tanışmak İstiyorum

Kendim 27 yaşında yakışıklı bir erkeğim ve 1 sene önce eşimden boşandım. Yaptığım evlilikten çocuğum yok kendime bu yüzden yeni eş adayımı ve arkadaşımı arıyorum. Evlenmek için değil hayatı onla yaşamak ve bir şeylere sahip olmak için. Evli bayanlarla bile görüşebilirim! Bu yaptığın terbiyesizlik değil mi? Derseniz hemen sizlere bir kaç açıklamada bulunayım. :) 1 sene önceki karım dediğim insan beni değerli bir arkadaşımla boynuzladı o günden beri bende kendimi bozdum ve evlilerle dost hayatı yaşamaya karar verdim. Benim amacım kesinlikle birinin namusuna yada karısına kötü şeyler yapayım. Ama benim gibi evlilikte sıkıntı çekenlerle bir şeyler yaşamak isterim. Bu yüzden benimle görüşmek isteyenlerin sadece telefonlarını bu sayfaya yazmasını rica ediyorum. Kimine göre belki söylediklerim saçma gelebilir ama benim çektiğimi çeken beni daha iyi anlar. Evli kadınlar hadi bakalım tanışmak istiyorsanız bu sitenin sohbetçi insanların bulunduğu panele’de girebilirsiniz.

Evlilerle müzik dinleyerek görüşmek ve burada tanışmak için böyle bir açılımda bulunuyorum size. Bilmem yazdıklarım sonucunda bu sayfada konum yayınlanacak mı? Ama yayınlanırsa bayanlardan rica ediyorum herhangi ilde olması önemli değil sadece benim gibi aldatıldı ise ve aldatmak istiyorsa bende ona yardımcı olacağım. Yapana, yaparım her türlü şeklimi de koyarım. Beni yanlış tanımayın arkadaşlarım ama ne olursunuz söylediklerimi bir düşünün. Kalkıp karınız sizi aldatıyor ve yakalıyorsunuz. Ya öldüreceksin yada hayatından sileceksin. Ben öldürüp hapislerde çürümek yerine yol verdim defoldu gitti. Bunun yüzünden sıkıntılıyım ve sorunlarım yüzünden size dert yanmaktayım.

Tanışmak isteyenlerle sivilde görüşmeye gidebilirim çünkü kendimin market dükkanı var bu konuda rahatım. Evim ve arabamda var ama tek eksiğim beni anlayacak bir bayanın olmamasıdır. Eğer benim gibi dul varsa ve eşinden boşanan varsa evliliği bile düşünebilirim. Yeter ki birbirimizin ne istediğini bilelim ve ona göre hareket edelim.

Bir önceki yazımız olan Sevgilim Olmasını İstiyorum başlıklı makalemizde Evlenmek İsteyenler, Sevgili Arayan Kız ve Sevgili Arayan Kızlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>