Grup Sex Yapan Kız Ece Süperdin !

İsmini vermeyeceğim ama bir kız hakkında gerçekleri burada sizlerle paylaşacağım. Ben İstanbul’da yaşıyorum. Bir gün arkadaşlarla ortam yaptık kafaları bulduk. Herkesin kız arkadaşı yanındaydı, hepimiz öyle içtik ki herkes kendi kendine gülüyordu. Yani resmen insanlıktan çıkmıştık diyebilirim. O esnada Aykut diye arkadaşımla sevgilisi Büşra herkes içinde öpüşmeye başladı. Çocuk birden kızın gömlek düğmelerini falan açtı. Her neyse o esnada 4 kızdan 2si eve gitmek istedi. Taksi çağırdılar onları gönderdiler. Sonra Ece ve Büşra bizimle sabahlayacaktı. Evde 4 erkektik şimdi herkes o kızların ne kaşar olduğunu biliyor. Akıllardan şeytanca düşünce geçiyor “grup yapalım, kızları baştan çıkaralım” gibi sözler söylendi duruldu.

Ece, zaten o yolun yolcusuydu diyebilirim. Büşra, Aykutla arkadaşın yatak odasına gitti. 1 arkadaşım uykuya kaldı. Bende Nuri adındaki arkadaşımla Eceyi yola getirmeye çalışıyorduk. Sonra her ne olduysa Ece, dedi ki şarkı açın kopucam falan. Bende hemen şarkıyı açtım kendi kendiye oynamaya başladı. Oynarken resmen kopmuştu, üstünde bulunan poları falan çıkarmaya başladı. Bende ona arkadan sarıldım döndü benim dudağımdan öptü. Nuri’ye kafa salladım yanıma gel diye Nuri’de önden göğüslerini okşamaya başladı.

Ece, öyle oldu ki resmen kendinden geçti desem yeridir. Kız dudağımı ısırmaya başladı, sonra koltuk takımının üstüne yatırdık soyundurduk. Arkadaş dedi kaldıramaz falan. Ama ben ne ayak olduğunu bildiğim için rahat olmasını söyledim. Ben önden girdim, Nuri arkaya soktu ve olan oldu. Ecenin giriş, çıkış yerleri çuval gibiydi. Ahladı, vahladı birazda diş sıktı ama sonra kendi yapmamızı istedi. Ben böyle bir şeyin olmasını hep lise zamanımdan beri istedim, kısmet o güneymiş.

Ece, yavrum seni ve geçirdiğimiz o güzel saatleri ömür boyu unutmayacağım. Biliyorum artık sen kendini aştın gelen geçenle oluyorsun ama diyecek bir şey yok. Ben alacağımı aldım senden mucuks bebeğim. :D Öyle işte arkadaşlar buda benim sapıkça bir itirafımdı. Ben birtane daha itirafımı göndereceğim o daha çılgınca ama yazarlar onaylarmı bilemem. Hadi bye.

Bir önceki yazımız olan İstemeden İlişkiye Girdim :( başlıklı makalemizde Erkekle Oldum, İsteksiz İlişki ve Seks İtirafı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>