Kaçamak İlişki Arayan Bayanlar

Selam ben Hayri, yılların verdiği tecrübelere dayanarak buradan bayanlarla özel bir durumu paylaşmak istiyorum. Biliyorsunuz senelerdir internet piyasası üzerinden partner, jigololuk gibi siteler açılmaya başladı. Erkeğini arayan bayanlarda bu sitelerin elçisi oldu. Ama maalesef bir bayan istediği erkeği bulamayınca kendini hep başka serin sulara attı. Şimdi bayanlar beni iyi dinleyin ve söyleyeceklerime kulak verin derim. Ben bundan yaklaşık 2 yıl önce internette tanıştığım 35 yaşındaki bir bayanla beraber oldum kendim 27 yaşındayım. Parası, pulu her şeyi vardı hatta evliydi. Şimdi yurt dışına çıktığından birbirimizi unutmak o kadar zor olmadı.

Bende buraya itirafımı yazarak istedim ki bu bayan gibi kaçamak yollardan kendini mutlu etmek isteyen varsa bana telefonunu yada iletişime geçebileceği adresini bıraksın ulaşayım. Sonuçta bende kaçamak bir ilişki erkeğiyim ve karşımdaki bayanı mutlu edeceğime inanıyorum. Sizde böyle bir şey düşünüyorsanız o zaman hadi fazla beklemeden hemen mesajınızı yazın gün içerisinde sizi arayayım.

Kendim Bayburtluyum ama İstanbul’da yaşıyorum mesleğim bilgi işlemde bilgisayarda teknik destek ekibindeyim. Yıllardır bu işi severek yapıyorum ve yıllardır kaçamakla kendini huzura kavuşturmak isteyen kadınları yola getiriyorum. :D Fazla bekleme çünkü sırada beni bekleyen yüzlerce bayanın olduğunu biliyorum sadece bana 1 şans ver gerisi teferruatımız olsun. Benim hakkımda öğrenmek istediklerinizi telefonda anlatabilirim burada kendimi deşifre etmek istemiyorum. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. ;)

Bir önceki yazımız olan Evli Bayanlarla Tanışmak İstiyorum başlıklı makalemizde Evli Bayan Arkadaş ve Evli Bayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçamak İlişki Arayan Bayanlar” üzerine bir düşünce

  1. Benjamin

    Ben çok yakışıklı değilim açık konuşmak gerek ama güzel ve zengin bayanlara hastayım acaba benim gibi sıradan gariban bir erkekle arkadaş olmak ve beraber olmak isteyen bayan varmı ha bu arada zengin bayan dedim parasında pulunda değilim benim arzum öyle zengindedim bakımlı çekici gül gibi kokan bir hatun arkadaşım olsun onunla her gün beraber olsam sıkılmam aksine yaşama heyecanım artar ve dünyanın en mutlu insanlarından olurum. Her şey anlattığım gibi kaçamak arayan veya dul bayanlar bana ulaşabilirler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>