Kırmızı Yol Jigolo Sitesi Gerçek mi?

Ya arkadaşlar benim ismim Sevinç, aranıza Samsun ilinden katılıyorum ama iş nedeniyle sürekli başka illere de gidiyorum. Yaşım 28 uzun süredir yasak ilişkiler ve farklı heyecanlar yaşadım. Ama sonradan anladım ki hayat tek takılınca gitmiyor o yüzden her daim birileriyle özel şeyler yaşamak istedim. Yani erkeklerle yaşadım diyebilirim. Bunun üzerine bir çok arkadaşlık adına açılmış jigolo sitelerine üye falan oldum ama baktım ki herkes konuştuğu ve kendini anlattığı gibi değil. Bir çoğuyla sivilde görüştüm ama kimse resimdeki gibi ve tanıttığı gibi hijyenik hatta yakışıklı çıkmadı. Yani anlayacağınız her daim eli boş döndüm. Bunun üzerine en son olarak bir site daha buldum onunda adı Kırmızıyol ama ne kadar gerçekçi olduğunu bilmiyorum. Hani güvenemiyorum çünkü üyelik için baya kişisel bilgiler isteniyor bu yüzden size fikir danışmak istedim. Acaba burayı kullanıp sahtekarca bir olayla yüzleşen oldu mu? Üyeliğimi yapmadan sizden yorumlarınızı almak istedim.

Bu siteyede bugün geldim buranında sohbet yapılan odalarında takılmaya başladım güzel arkadaşlıklar var! Sizlerin nickleri nedir söyleyin burada da tanışabiliriz ama lütfen Kirmiziyol sitesi hakkında bana açıklayıcı yorumlarınızı bırakın. Kendim otobüste hosteslik yapıyorum bu yüzden başka illere gitmem benim için sorun olmuyor. Kendim Samsun’da tek yaşıyorum ailem yurt dışında olduğundan pek fazla görüşemiyorum. Bu yüzden yalnızlıktan kurtulmak için bu yola başvuruyorum. Onca şoförle falan beraber oldum ama tatmin etmediler hepsi azmanın önde gideni bu yüzden arayışım kafa dengi biri olmasından yana.

Birde bazıları Kırmızıyola sakın üye olmayın diye konular açmış. Bunların aslı falan var mıdır? Yoksa uydurmasyon yaklaşımcı insanların lekeleme konularımı anlam veremedim. Neyse ya beni doyuracak ve beni çıldırtacak erkekler varsa hepsiyle tanışmak isterim yeter ki günü geçireceğimiz ev, araba olsun gerisi kolay. :) Kendimden azcık bahsedeyim; Kilom 60, boyum 1,62 esmerim ve kestane rengi saç rengim var. Benimle konuşmak isteyenlerin iletişim adreslerimi kullanmasını ve bu sitedeki Samsunlu-KıZ nickini bulmalarını rica ediyorum. Erkekler sapıkça yorumlar bırakırsanız dikkate almam görmemezlikten geçerim şimdiden söyleyeyim. Hepiniz öpüldünüz…

Bir önceki yazımız olan Kaçamak İlişki Arayan Bayanlar başlıklı makalemizde Kaçamak Aşk ve Yasak İlişki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>