Kocamı Aldattım Pişmanım

Merhaba benim ismim Yasemin, 35 yaşında İzmir’de yaşıyorum. Ben aslında çok çirkin bir şeyin itirafını siz insanlarla paylaşacağım. Belki hepiniz beni ayıplayacaksınız ama inanın ben bu başlıkta söylediğim pislik şeyi isteyerek yapmadım. Bundan ilk 5 sene önceden beri kocam beni hep farklı kadınlarla aldatmaya başladı. Ben bir tane olan kızım yüzünden hep dayak yedim sustum, aldatıldım sineme çektim. Ama artık dayanamadım bende ona bir darbe vurmak için onu arkadan vurdum. Gittim onun iş arkadaşı Salihle 1 hafta boyunca yattım, kalktım. O kadar acı verdi ki bana yaptıklarımın ben bile çok boktan bir şey olduğunu biliyordum. İçimde yetişen intikam ağacını kıramadım o yüzden böyle hataya düştüm.

Kızımın yüzüne baktıkca utanıyorum, ama ne yapayım Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Gerçekten o kadar zor bir durum ki, anlatılmaz yaşanır cinsinden. Sonra ilişkiye girdiğim erkek benden çok şey istemeye başladı. Onunla hep beraber olmamı ve ilişkiye gireceğimiz yerin bizim ev olacağını söyledi. Ben kabul etmeyince bana tehdit savurdu. Elimden gelen bir şey yoktu çünkü sonuçta çirkin olan şeyi ben yaptım.

Bunun dediklerini harfiyen yerine getirdim ve son 1 sene içerisinde haftada 2 defa buluşup yatıyorduk. Sonra kocama buralardan taşınmamızı istedim. O da bana imkansız şu dönemde parasız hiç bir yere taşınamayacağımı söyledi. Bende dedim ki; işe gireyim destek durayım gidelim olmazmı? Sağolsun, kaç seneden sonra anlayış gösterip kabul etti.

5 ay sonra Kırşehir’de ev tuttuk akraba aracılığıyla, oraya taşındık. Yeni bir düzene girmeye çalıştık o yatıp, kalktığım erkektende ses seda kesildi. Şu bir gerçek ki kocam hala kadınlarla beraber ama artık o pisliği ben yapmayacağım. Kızımda büyüyor zamanımı onunla geçireceğim.

Sakın bayan arkadaşlar sizler böyle hataya düşmeyin, Kendime aynada baktıkça kızıyorum ama yaşanılanlar bir daha silinmiyor. :( Yorumlarınızda bana küfür etmeyin, sadece beni anlayın. Allah beni islah etsin. :(

Kocamı Aldattım Pişmanım” üzerine 3 düşünce

 1. Nurettin

  Bacım afedersin ama sende az yandan yemiş değilsin. O şerefsizlik yapmış seni aldatmış anladım ama kalkıp senin kendini mal gibi kullandırman olmamış. Sonuçta bir bayanın namusu o vajina dedikleri yeridir. Oranın kapısı herkese açıksa o kişi namahrem sıfatına giremez. O teki dünyada hesap soracaklar ne diyeceksin?

  Yanıtla
 2. Asmin Timur

  Bende çok aldatıldım çok iyi anlıyorum seni! Ama şöyle birşey var, bende aynı şeyi yaparsam akla, karanın ne farkı kalır? Diye düşünüyorum, ak aktır karada karadır bu böyle bu dünya pisliklerin olsun. Bırak bizler temizliğimizle ve doğruluğumuzla kalalım.

  Yanıtla
 3. Elif Afra G.

  Ablacığım sen çok zor bir duruma düşmüşsün…Ne desek boş,bu öyle büyük bir hata ki öyle ayıp öyle kötü…Yani söylenecek ne varsa hepsi bu durum içindir.Ama bu olanları unut,kocanı da bırak istediği gibi kadınlarla ne yaparsa yapsın artık sen de yapmışsın zaten böyle bir iğrençlik.Yeter ki sana bir şey yapmasın.Sen kurtardığına şükret,Allah’a yalvar seni affetmesi için…

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>