Travesti Arayanlar Buraya

Evet, Benim ismim Berna siz bana kısaca Tro Beroş diyebilirsiniz. :) Kendim buraya İstanbul ilinden katılıyorum Tarlabaşı ilçesinden yazıyorum sizlere. Ama her yerde elim vardır desem yeridir galiba. Kendim travestiyim bu işi severek yapıyorum ve zevkini istediğim gibi çıkarıyorum. Ama hepimizin bildiği üzere artık piyasa dışarda işlemiyor internet üzerinde işlediğinden bende böyle bir siteye itirafta bulunmak istedim umarım doğru yapıyorumdur. Canlarım ben önceleri Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, İzmit, Adana, Antalya, Muğla ve Edirne bölgelerinde çalıştım. Her gittiğim yerde müşterimi memnun etmesini bildim diyebilirim. Yanımda çalışan 6 tane arkadaşım var. Zaten aynı evde kalıyoruz ama dilerseniz diğer illerde yaşayanlara travesti bulmaları konusunda yardımcı olabilirim. İstanbullu travestileri zaten bulmak düşünüldüğü gibi zor değil. Benim çevrem genelde Beyoğlu, Taksim, Karaköy taraflarında iş yapıyorlar. Ama ben kendi evimde bilmem anlatabildim mi?

Ben gibi verimli güzel travestiler arayanlar varsa buradan verdiğim telefonla bana ulaşabilirler. Ama tele fazla bakmıyorum genelde hep net başından iş alıyorum zaten kendi web sitemde var onunda adresini vereceğim. Bakalım adminler verdiğim siteyi onaylayacaklar mı? Ama onay vermelerini önemle rica ediyorum. Panpişlerimi mutlu etmek benim için onurdur bebişlerim. Çağrılan yere gitmiyorum genelde kendi bölgemde bu işi yapmaktayım lütfen tekliflerde bulunmayın. Ama arabasıyla gelip görüşmek isteyene hayır diyemem.

Grup olarakta gelebiliriz yani çevrem bu konuda rahat isteyenlerin dikkatine diyorum. Bu arada bazı bayanalar bile bizleri arayıp beklemediğimiz teklifte bulunuyorlar. Onlar içinde hizmete açığız :D içim şimdiden gıdıklandı diyebilirim ya. Benden ve ekibimden memnun kalacağınız için aklınızda hiç bir soru işareti bulunmasın. Hijyen bizim için en ön planda olup müşterimiz olanı kesinlikle tatmin etmesini biliriz.

Bu sayfa üzerindeki yorumları günlük olarakta takip edeceğim benimle tanışmak isteyenlerle bizzat online msn yada face aracılığıyla görüşebilirim. Mucuks.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Yol Jigolo Sitesi Gerçek mi? başlıklı makalemizde Kirmizi Yol ve Kırmızıyol hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>