Kabe Canlı Yayın İzle

kabe mekke canlı yayınBiz Müslüman evladı olarak hep hayal etmişizdir Hacca gidip Hacı sınıfında olmayı! Kimisi bugüne kadar hiç mübarek topraklara ayak basmadan kara toprağa girdi. Ama artık teknolojinin gelişmesi ve güzel şeyler üzerinde kullanılması geride kalan Müslüman aleminin önünü açıyor. Mesela son zamanlarda artık uydu üzerinden canlı yayın verilerek Kâbe’den Mekke izletiliyor. İnternet sitelerinin bir çoğunda bu çalışma yayınlanıyor ama çok yere yayılmamış. Bende şahsen sitemde böyle bir hizmetin altına imzamı atmak istedim. Bu düşünce üzerine bu sayfayı Müslüman kardeşlerimize yani sizlere özel hazırladım. Kâbe’den 24 saat canlı verilen yayın görüntülerini izledikten sonra bu sayfa hakkında emek yorumlarınızı paylaşırsınız. Yüce Rabbim’den diliyorum ki her Müslüman evladını içinde beni bu topraklara gitmeyi nasip eylesin. Yaradanımız yar ve yardımcınız olsun. Buyurun o mübarek topraklardan canlı yayın görüntüleri izlemeniz için sizlerle.

Kabe’den (Mekke) 24 Saat Canlı Yayın Görüntüsü

Yukarıda bulunan görüntüler hakkında görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından yazılı paylaşabilirsiniz. Birde arkadaşlar, bu sayfamızı elinizden geldiğince sevdiklerinize ulaştırın amaç herkesin izlemesine yardımcı olun. Dini değerlerimize elle dokunamasakta gözle izleyerek boş zamanımızı mübarek işle harcamanızı öneriyorum. İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Allah'ın 99 İsmi İlahisi Dinle başlıklı makalemizde Allah, Allah'ın İsimleri ve Esma-i Hüsna hakkında bilgiler verilmektedir.

Kabe Canlı Yayın İzle” üzerine 2 düşünce

  1. Ferit Örs

    ALLAH sizlerden razı olsun böyle güzellikleri bizlerede gösterdiğiniz için saygılarımla.

    Yanıtla
  2. Mehmet Kayrım

    Bu mübarek ramazan ayında ve mübarek Cuma günü bu güzel yerleri görmekten onur duyuyorum Allah sizlerden razı olsun.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>