Karikatür Çizme Teknikleri

karikatür çizmekKarikatür çizmenin kolay yolu her ne kadar yetenekten geçiyor olsada, birazdan sizlerde bu sayfada bulunan içeriklerden faydalanıp kendinize özgü karikatürler çizebileceksiniz. Biz insanlar her daim bu konularda yeteneksiz olduğumuzu düşündüğümüz için herhangi bir etkinlikte bulunmayız ve bedenimizde yatan yetenek ruhunun farkına varamayız. Uğraşıp çaba sarfetmediğimiz için elimizden gelecek becerilerinde habercisi olamıyoruz. Ama birazdan aşağı kısımda karikatür çizmenin yolunu videolu bir şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Belki izleyeceğiniz görüntüler sonrası sizde birer profesyonel karikatürcü olabilirsiniz. Olmaz diye bir şey yok! Sadece 2 adet video görüntülerini dikkatlice ve önemsiyerek izleme gayreti gösterin. Belki bu sayede karikatür çizme yolundaki başarı adımınızı hazırlanan güncel sayfamızın hizmeti sayesinde atmış olursunuz.

İzleyeceğiniz videolar karikatürün nasıl çizildiğini canlı olarak size anlatmaktadır. El becerinizi videolardan sonra sergilemek isterseniz denemeye değer diyebilirim. Çünkü hayalinizi bir kağıt üzerine usta kaleminizle çizmiş olacaksınız. Yeteneğinizin var oluşuna inandığınız sürece karikatür karalama yolunda devam edin. Elbet sizde birgün öğrenmesi değer muhteşem karikatür yeteneğinin usta sahibi olursunuz. :)

İşte Profesyonel Ustaların Elinden Birbirinden İlginç Karikatürler (Video)

Get the Flash Player to see this content.

Karikatür Dersi 2

Get the Flash Player to see this content.

Çizmiş olduğunuz karikatür resimlerinin sitem üzerinde yayınlanmasını isterseniz iletişim sayfasından benimler irtibata geçebilirsiniz. Emeklerinize gereken nezaketi göstereceğime emin olmanızı isterim.

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Takı Modelleri ve Kolay Yapılışı (Video) başlıklı makalemizde Beceri, El Emeği Takılar ve El Yapımı Bileklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>