Kızla Nasıl Öpüşülür (Videolu Ders İzle)

kızla öpüşme teknikleriÖncelikle merhaba değerli erkek arkadaşım. Bu sayfamızı kullanmandaki tek amacın ne olduğunu biliyorum. Bildiğim içinde sana yardım etmek için işe koyuldum. Bak arkadaş bir kızla öpüşmen için ilk önce kendini ona benimsetmelisin. Kalkıp 2 günlük sevgili olduğun birinin dudaklarından öpeceğin hayaline kapılma. Bir kız öpüşmeye cinsel ilişkiden daha çok önem verir. Bir kız öpüşmeden önce karşısındaki erkeğin kişisel bakımlarını gözden geçirir. Mesela en önemlisi dişler ve hijyenik temizliği denilebilir. Kendinize temizlik konusunda güveniyorsanız da her zaman kendinizde bir kusur arayın. Ben hazırım cura diyip kıza tacizde bulunur gibi davranmayınız. Sevgilinizin dudaklarına yavaşça sokulmanız mantıklıdır. Ama hanzo gibi kalkıp kızın dudaklarını koparacak şekilde öpüşme prensibine kapılmayın. Aksine kızla öpüşeceğim derken, tokatla yüz yüze gelmeyin. Kız dudaktan öpmeye karşı çok hassas yapıdadır. Kızları baştan çıkaran şeyin dudak olduğu bilimsel olarak ta kanıtlanmıştır. Bu yüzden sizler profesyonel bir öpücü olmak için bazı araştırmalarda bulunmalısınız. Neyse ben sizi yormadan güzel bir video dersi sizlerle paylaşacağım. Paylaştığım videoyu izledikten sonra öpüşmeye yönelik hiçbir acemiliğiniz kalmayacak. :D Lütfen videoda olup bitenleri basite almayın, işinize yarayacak pratik bilgilerin görsel anlatımıdır. İyi seyirler. :)

Sevdiğiniz Kızla Öpüşme Öncesi Yapılması Gerekenler:

Bir önceki yazımız olan Sevişmek Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Sevişirken Ne Yapılır, Sevişme Sanatı ve Sevişme Seks hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızla Nasıl Öpüşülür (Videolu Ders İzle)” üzerine bir düşünce

  1. MisS Burçin

    Ya kusura bakmayın ama bazı erkekler hayvan gibi öpüşmeye yöneliyor. Benim lise hayatında bir Burak adında sevgilim oldu nasıl erkekse ben öpüşmek istemedikçe o yanaştı birde havalarından geçilmiyordu. Hem ağzı kokan bir erkekle öpüşülmez hele sigara içenle bu yüzden aklınızı başınıza devşirin kızlar derim. Bilim dalı üzerinde en mikroplu ve bakterili bölge ağızlarmış bu nedenden dolayı ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>