Mp3 İndirme Programı İndir Türkçe

mp3 müzikGünü geldiğinde sevdiğiniz sanatçıların son çıkardığı albüm şarkılarını bilgisayarınıza indirmek istersiniz! Ama bu işlemi internet üzerinden yapmak yasaklanmıştır. Durum böyle olunca müzik indirmeye çalışanların işi zorlaşıyor. Mesela bundan seneler önce istediğimiz mp3 müzikleri LimeWire adlı programdan ücretsiz indirme hakkına sahiptik. Tabi, bu programda telif hakları dışında hizmet sağladığı için Türkiye’de erişime yasaklandı. Olumsuzluklar başını alıp gittiği içinde mecburen şarkıları bilgisayar üzerinden değilde, online olarak video sitelerinden dinleyebiliyoruz. Ama artık sıkıntı etmenize gerek yok! Piyasaya çıkarılan bazı programlar telif hakları kuralları içerisinde bazı verileri yüklemenize olanak tanıyor. O programlardan birisi “BearShare” olarak bilinmektedir.

Bu programla dilediğiniz müzik ve video formatında dosyaları hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz. Sadece bunlarla kalmıyor aşağıda maddeler halinde yazmış olduklarımıda anlık uygulayabiliyorsunuz.

BearShare Programının Kullanıcıya Sunduğu Hizmetler:

  1. Sevdiğiniz müzikleri indirmenize yardımcı olduğu gibi, bu programı kullanan diğer milyonlarca sevdiğiniz şarkıları paylaşabiliyorsunuz.
  2. Diğer kullanıcı insanların oluşturduğu profil bilgilerini ve kişisel resimlerini görebiliyorsun.
  3. Müzikleri anında dinleyip, indirirken diğer insanlarla ileti mesajı yoluyla görüşebiliyorsunuz.
  4. Bu program bütün mp3 çalar formatlarını desteklemektedir.
  5. Size telif hakkı olan mp3leri indirmenize yardım etmektedir.

Yukarıda belirttiklerim dışında daha yüzlerce özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Kendiniz bu programı kullandıkça güzelliklerini kendinizde göreceksiniz.

mp3 programı

Kurulum: Programın .exe uzantılı dosyasını indirdikten sonra. Üstüne gelerek çift tıklayıp “Çalıştır” diyin. Daha sonra karşınıza gelecek kullanım sözleşmesini kabul ederek “İleri-Tamam” seçeneklerini tıklatın. Böylelikle programınız bilgisayarınızın masaüstüne simge olarak gelmiş olacaktır.

Program hakkında takıldığınız yada öğrenmek istediğiniz noktaları yorum kısmından yazılı bile getirin. Elimden geldiğince anlık cevaplamalarla yardımcı olmaya çalışacağım.

Bir önceki yazımız olan Laptopun Şarjı Çabuk Bitiyor Neden? başlıklı makalemizde Çabuk Biten Şarjlar, Enerji Tasarrufu ve Laptop Batarya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>