Msn Çalma Programı İndir

msn çalmakÜst tarafta görmüş olduğunuz başlık altında araştırmalar yaparak bu sayfamızı buldunuz. Ama kusura bakmayın aramış olduğunuz böyle bir program henüz piyasaya çıkmadı. Böyle olumsuz konuşma nedenim ise; Biliyorsunuz bazı kendini bilmez forum sayfalarında dile getirilmiş ama icraatı olmayan program isimleri bulunuyor. Bu programların Msn patlattığını ve her Msn hesabının şifresini kırdığı söyleniyor. Ama arkadaşlar böyle bir muhabbet yok hatta aslı yok bu tarzda konu açan yada program linki sunan insanların paylaşımlarına aldanmayın. Söylenenlerin aslı olsaydı internet aleminin cırdı çıkardı yani kullanılmaz ve zevk vermez bir hale gelirdi. Kendinizi böyle boş araştırmalar yaparak yormayın derim. Yinede seçim ve düşünce ön görüşü sizin elinizde benim ki sadece bir uyarı tarzında öneridir. Belki benim demiş olduklarımı dikkate alırsanız kazançlı siz çıkarsınız. :) Yazıma devam edeyim…

Bu sayfamı yazdığım başlık altında hazırlama nedenimde sizleri bir noktada uyarmaktı. Umarım bu konuda sizlere bazı noktalarda yardımcı olmuşumdur. Sakın ola ki güzelim zamanınızı kalkıp böyle embesil şeyler üzerinde harcamayın.

Hem kendi vaktinizi öldürmüş olursunuz hemde bazı forum sitelerini zirveye tırmandırmış olursunuz. Onlar sizleri böyle aldatıcı başlıklar altında kandırıp sizin üzerinizden komisyon kazanmaya çalışıyor.

Bu konuda sizlerinde söylemek istediği yada benim sözlerimin tersine bir şeylere deyinmek isterseniz yorum kısmını kullanın. Sonuçta bütün açmış olduğum konular sizlerin eleştirisine açıktır saygı duyaraktan eleştiri tarzı yorumlarınızı cevaplarım. İyi günler bolca şifre kırmalar. :P

Şunları Unutmayın:

 • Msn çalmakla ilgili program yoktur. (İnanmayın kimseye)
 • Msn şifrelerinizin en basit çalınma yolu size gelen maillerdir. (Gelen Kutusunda bulunan mailleri lütfen dikkatle okuyun ve size yollanan linklere tıklamayın. Bilinçli hareket edin.)
 • Msnde size gönderilen bazı bilgisayar kurulum dosyaları yada programları şifrenizin karşınızdakine gitmesine neden olabiliyor. (Aman dikkat en çok kullanılan yöntemler)
 • Birde bazı forum, blog, video sitelerine üye olduğunuzda lütfen farklı şifreler kullanın. Messenger hesabınızla aynı olmaması sizin açınızdan daha iyi olur.

Bir önceki yazımız olan Msn İndir Son Sürüm (Yeni) başlıklı makalemizde Messenger İndir, MSN Download ve MSN İndir Gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Msn Çalma Programı İndir” üzerine 2 düşünce

 1. Yasin İnanç

  Bende 4 sene önce msni çalma programı vardı! Aynı msn klasörü gibiydi ama e-postayı ve şifreyi yazınca hata verip disk c de bir dosyaya kopyalıyordu sonra programı kaybettim şimdi bulamıyorum.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Yasin kardeş sonuçta seneler önce bir çok yöntemle şifreleri elde etme imkanı vardı. Ama gelişen teknoloji bu imkanları insanlara tanımıyor. Artık çalmaktı yada hesaba girişleri engellemekte profesyonel olanlara saçma gelen sözler. Ben bu yüzden yukarıdaki yazımda bunu anlatmaya çalıştım. Senin dediğin her şeyden bende payımı aldım ve her şeyin en iyisini gördüm. Öncekine değil şimdikine baktığımızda artık elimizde bu haklar ve programlar yok. :)

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>