Msn Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim?

msn şifresiEvet, internet üzerinde günde milyonlarca insanın araştırmasını yaptığı konuya değineceğim. İnsanlar genelde Hotmail hesabına ait şifreleri unutabiliyorlar. Şifrenin yanı sıra birde “Gizli Yanıt” denilen uygulamanın cevabınıda unutuyorlar. Durum böyle olunca artık o kullanılan MSN adresi, kullanılmaz pozisyona geçiyor. Bu durum karşısında kullanıcı olan bir insan, hemen forumlarda bazı blog sitelerinde araştırmalarda bulunuyor. Sonuç hep aynı ve acı sonla araştırmalar son buluyor. Çünkü bazı kaynak paylaşımı yapan sitelerde konular güncelliğini kaybetmişler. Bende bugün şifresini unutan arkadaşlara bir kaç farklı yöntem sunacağım. Aslında işimiz çok zor denilebilir, olsun zoru başarmak güzel olan bir şeydir. Hadi şimdi hep beraber unutlan MSN şifresini nasıl alırız onun yöntemlerini öğrenelim.

Homtail MSN Şifremi Geri Nasıl Alabilirsin:

  •  MSN Messenger Password Recovery programını kurun. Bu program sayesinde bulunduğunuz bilgisayarda açtığınız MSN hesaplarının şifresini öğrenebilirsiniz.
  • Hotmail sitesine giriş yapıp orada teknik destek elemanlarına mesaj gönderebilirsiniz.
  • İlk MSN hesabına kayıt olurken yedek mail adresinize parola sıfırlama isteği gönderebilirsiniz.

 
Yok kardeşim bunlarda benim işimi görmedi. Derseniz, o zaman güzel bir bardağın içerisinde soğuk suyu yudumlayın gitsin. Yani artık elveda diyebilirsiniz o MSN adresine. Dünyanın sonu değil, üzülmeyin MSN’im gitti diye! Güzelce kendi kişisel duygularınıza ait yeni hesap alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çoklu Msn Açma Programı İndir başlıklı makalemizde Çok Hesap Açma, Çoklu MSN Yama ve Multi MSN hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>