Muhabbet Kuşu Sesleri Dinle

muhabbet kuşlarıDoğamızda yaşayan canlı hayvanların sesi kulağımızda ayrı bir güzellik yaratıyor. Mesela son zamanlarda muhabbet kuşlarına ait sesler internet aleminde çok dinlenilmeye başladı. Çünkü insanlar kuş seslerine farklı hayranlık tutkusu içerisinde. Bende küçükken muhabbet kuşu beslerdim. Sabahları onun sesiyle uyanmak bedenime üstün derecede pozitiflik enerjisi veriyordu. Ne yazık ki kuşum bundan 4 sene önce bilmediğim neden yüzünden öldü. Bende ondan sonra kuş beslememek için karar almıştım. Sonra annem tekrardan kuş almamızı istedi. Yine kuş beslemekten kendimi uzak tutuyorum ama ne bileyim gönlümden bir ses besle diyor! Bunun üzerine bende internette kuş renklerine göz atıyordum. Birden muhabbet kuşlarına ait video görüntüleriyle karşılaştım ve çok beğendim. Hem kuş resimleri bulunuyor hemde kuşların kendilerine ait sesleri.

İşte O Harika Muhabbet Kuşları ve Onlara Ait Sesler:

Muhabbet kuşlarının görüntüleri ve ses güzellikleri hakkında yorumlarınızı bu sayfada paylaşabilirsiniz. Size tavsiyemdir; Evinizde canınız sıkılıyorsa, bir şeylerle uğraşmak istiyorsanız o zaman küçük yaşlı bir muhabbet kuşu alarak yetiştirin derim. Onun pisliğiyle uğraşılmaz demeyin, çünkü kuşlar insanın hayatına bir ömür katıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>