Müslüm Gürses » Sadece Şarkısı Dinle

müslüm gürsesGeçmişten, bugüne  damar müzik denildiğinde ilk akıllara gelen isim şüphesiz Müslüm Gürses oluyor. Çünkü eskiden beri insanlarımızın çoğu Müslüm Gürses’in arabesk şarkılarıyla dertlerine çözüm arıyordu. Arada bir bende Müslüm Babanın şarkılarını dinlerim. Hatta askerde nöbet tutarken hep şarkılarını mırıldanmışımdır. :) Çünkü bazen insanın kafası atıyor yada hiç beklenmedik şeylere sinirlenebiliyor. Sinirden ne yapacağını bilmeyenlerde direk damar şarkılara yöneliyor. Durum böyle olunca ön plana her daim Müslüm Gürses besteleri çıkıyor. Bedenimizi ağır şarkılarla zayıf düşürmeye çalışıyoruz. İşte bugün sizinle bu sayfada küçük yaştan beri dinlediğim bir şarkıyı paylaşacağım. Başlıkta okumuş olduğunuz gibi “Sadece” adlı şarkıya ait video slayt gösterisini alt satırda izleyebilirsiniz. Tüm damarcı arkadaşlara iyi dinlemeler.

Müslüm Gürses (Hayırsız Sevgili Sen Nasıl Kulsun)

İşte Müslüm Gürses, yine onun harika şarkısını dinlediniz. Peki, şarkı hakkında düşünce görüşleriniz nedir?

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>