Narı Yıllardır Yanlış Kesiyormuşuz

  • 24 Kasım 2014
  • 111 kez görüntülendi.
Narı Yıllardır Yanlış Kesiyormuşuz

Meğerse çarşıdan bir tane alıp eve getirdiğimizde bin tane olan narın pratik bir şekilde nasıl kesildiğiyle ilgili bir video paylaşacağız. Videonun görüntülerini izledikten sonra yıllardır kesmeye zorlandığımız ve her kestiğimizde elimize bulaştırdığımız narı kolayca nasıl kesildiğini öğreneceksiniz.

Ancak videodaki kişinin çok rahatlıkla narı kesiyor olması insanı git karşı manavdan bir kilo nar alda otur bu yöntemle hepsini kes diyor!

Bakalım hem şaşıracağınız hemde tecrübe sahibi olacağınız kolay nar kesme yöntemine ait videoyu izledikten sonra görüntülere sizin yorumunuz ne olacak?

Şahsen ben videoyu ekleyen ve izleyen biri olarak 25 yıldır nar keserken bir yerde yanlışlık yaptığımı düşünmüyor değildim. : ) Eminim sizlerde bu video karşısında benimle aynı düşünceye sahip olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Buhran dedi ki:

    Şuraya bakar mısınız ya resmen ben kendimden utandım dese yeridir. Vallahi daha dün nar almıştık eve oturdum o içindeki zarları temizlemek için o kadar uğraştım anlatamam. Adama 2 dakika sürmeden kesim işini de yaptı temizlemeyi de, gerçekten pes doğrusu helal olsun. Bundan sonraki nar kesim tekniklerimi bu şekilde yapacağım. 🙂

  2. Tekin dedi ki:

    @Burhan kardeş vallahi dediklerine katılıyorum. Bende daha bundan 3 gün öncesine kadar narı kestiğimde elime avucuma bulaştırmıştım desem yeridir. Bugünden sonra taktik belli. 😀

BİR YORUM YAZ