Netlog Giriş

netlogNetlog sitesi, 45 milyon üyesiyle insanlara ücretsiz hizmet veren arkadaşlık sitelerinden birisidir. Amerika, ülkesinde isim olarak pek fazla yaygın olduğu söylenemez. Ama Türkiye’de durumlar biraz daha farklı diyebiliriz. Çünkü bizim halkımız Netlog hizmetine farklı hayranlık duyguları içerisinde. Yani ülkemizde sevilen sosyal paylaşım sitelerindendir. Netlog sitesine üye olan her insan, kendine has profil sayfası oluşturabiliyor. Dilediği video, resim paylaşımlarını ücretsiz yapabiliyor. Siteye üye olmadan önce, kullanım koşullarına göz atmanız en mantıklısı olur. Çünkü Netlog çatısı altına girecek insanın en az 13 yaşında olmasını istiyor.

Zaten üye işlemini başarılı şekilde tamamlayan kullanıcı, Facebook sistemindeki gibi profilini genel görünüme kapayabiliyor. Kullanımı basit olan Netlog, genelde genç insanların uğrak mekanı. Birde Netlog’un en çok sevilen tarafı “Haykır” panosunun olması. İnsanlar o pano sayesinde içinden geçeni anlık bir şekilde milyonlarca kişiyle online paylaşıyor. Denemeye değer diyebilirim.

Sonuçta üyelik işlemi ücrete tabi tutulmuyor. Birde Netlog Türkçe sayfası bulunduğu için kullanımda zorluk çekmeyeceksinizdir. Hani bir söz vardır “Anlatılmaz, Yaşanır” diye! İşte bende şimdi mecburen onu diyorum size. Ben her ne kadar burada öyle, böyle desemde zevklerimiz uyuşmayabilir. Bu yüzden en sağlıklısı siz hemen Netlog’un resmi web sitesine giriş yapın, bir şeylerin tadına kendiniz varmaya başlayın.

Şunu söylemeliyim ki, eğer sanalda arkadaş arıyorsanız kendinize Netlog üzerinde de bir profilinizin olması en mantıklısı. Sormak yada öğrenmek istediğiniz bir şeyler varsa yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hi5 Arkadaşlık Sitesi başlıklı makalemizde Hi5 Arkadaş Sitesi, Hi5 Giriş ve Hi5 Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>