New Balance Erkek Ayakabbı Modelleri

Günlük yaşantıda erkeklerin en çok tercih ettikleri ayakkabı modellerinin başında spor ayakkabıları geliyor. Genellikle spor ayakkabıları tarz yapmak amaçlı yada giyilen jean pantolonların altına şık durması için tercih edilmektedir.

Erkek spor ayakkabıları deyince akla gelen başlı başınca markalar vardır. Ancak son yıllarda ayaklarda görmeye alıştığımız ve insana renkleriyle farklı hava katan New Balance, diğer markalara nazaran daha ağır basmaya başladı. Onca markanın yanında ön plana New Balance’ın çıkması ne kadar kaliteli ve gösterişli olduğunun simgesidir.

Bundan bir kaç yıl öncesine göre müşteri portföyü yükselen ve yükseldiğinin farkıyla sürekli alanında farklı modellerin altına imzasını atan New Balance, bu yeni sezonda da erkekler için model tasarlamaktan geri kalmadı. Şuana kadar çıkardığı her modelinden söz ettiren ve rahatlık akabinde şıklık açısından da insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Bizlerde istedik ki sitemizi ziyaret edenlerle bu yılın en trend newbalance ayakkabı modellerini paylaşalım.

Peki bu ayakkabılar arasında sizin beğendiğiniz hangi model?

Hatırlatma: Görseller arasında bazı ayakkabı modelleri unisex olarak satışa sunulmuştur. Şayet sevgilinizle yada eşinizle aynı ayakkabıyı giymek isterseniz seçimlerinizi bu görsel listesi üzerinden yapabilirsiniz. Şayet hangi modellerin unisex olduğunu anlamakta güçlük çekiyorsanız yorum alanından soru yöneltebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bülent Çırpan dedi ki:

    Buradaki ayakkabıların hepsini istiyorum ve arzuluyorum. 😀 Bunların hepsi özel tasarım mı nedir? Ben gittiğim önce mağazada böylesine tarz ve ayakta güzel duracağına inandığım modellerle karşılaşmadım. Bari modellerin isimlerini alayım da gidip şu ayakkabılardan birisini yaz için dolabıma saklayayım.

    Bence herkes yaz sezonunda cıvıl renklere yer vermeli ve insanın kendi kombinini kendi yaratmalı.

BİR YORUM YAZ