Nike Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarından birisi olan Nike, bu sezonda erkek marka tutkunlarına özel şık birbirinden güzel ayakkabı modelleri tasarladı. Yeni çıkan modellerin kısa sürede insanlar tarafından büyük ilgi duyması, ürünlerin satışını yapan mağazaların yetkililerini de şaşkınlığa düşürmüş durumda.

Ancak her şeye rağmen tek gerçek var! O da şüphesiz Nike, kendi alanındaki rakiplerine taş söktürecek gibi görünüyor. Çünkü Türkiye perakende sektöründe Nike istediği zirveye ulaşmış durumda. Bugün ülkemizin bir ucundan diğer ucuna gitseniz bile bu markaya ait bir ayakkabıyı yada farklı bir ürünü yoldan geçen birinde görmeniz mümkün.

Bizlerde böylesine ilgi odağı olan ve insanlar için vazgeçilmez markaların başında gelen Nike’nin bu sezona özel tasarladığı erkek spor ayakkabılarının modelini  sayfamız üzerinden siz ziyaretçilerimizle paylaşalım istedik. Her sezona uygun ayakkabı modellerini sizlerle paylaşırken isimlerini de modellerin üzerinde paylaşıyoruz. Sizde böylelikle beğendiğiniz ayakkabı modelinin ismini not alarak ayakkabıyı size yakın Nike’nin mağazalarından birisinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ayakkabı modellerinin görsellerine baktıktan sonra bizimle beğendiğiniz ayakkabının ismini yorum alanından paylaşır mısınız? Bakalım size göre Nike’nin efsane ve gözde modelleri hangisi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ