O Ses Türkiye Yarışması

o ses türkiyeAcun Medya yönetmeliğinde yine çok büyük ses getirecek yarışma projesi ekranlara taşınıyor. Ekim ayında Show Tv ekranlarında “O Ses Türkiye” adlı ses yarışmasının tek amacı Türkiye kendi genç neslinden ses güzelini piyasaya sürmesi. Zaten bu yarışmanın bir farklı yönüde şarkıyı söyleyecek olanların koçları yani öğreticileri birde jürileri olacak. Yani belki basit olarak görünse de bu yarışma “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmanın reytingine ulaşamaz düşüncesindeyim. Bilmiyorum Acun Ilıcalı her çıkardığı yeni programla ününe ün katıyor. Ama bu programa tanıtım reklamında bile bir anlam getiremedim. Normal bir ses yarışması içerisinde ne gibi farklılıklar olacak Ekim ayını bekleyip göreceğiz. Şu anlık ne ben kesin bir açıklama yaparak yarışmanın formatını anlatabilirim ne de siz bu konu hakkında olumlu düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. :) Zaten Acun bile diyor ki; Çok farklı bir yarışma bekleyin ve görün. :D  Buyurun internetten araştırıp bulduğum Oses Türkiye tanıtım reklam video görüntüsünü sizlerle paylaşıyorum.

Başlayacak bu yarışmanın hakkında düşünce görüşlerinizi yazılı bir şekilde yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google + Plus Projesi başlıklı makalemizde Google Amca, Google Sosyal Ağ ve The Google hakkında bilgiler verilmektedir.

O Ses Türkiye Yarışması” üzerine 2 düşünce

 1. Orhan Gürgen

  Ben oses yarışmasını beğendim ve çok etkilendim sesimde güzel bana nasıl oraya ulaşacağımı söylerseniz katılabilirim. Kendime sonuna kadar güveniyorum, bu işin altından başarıyla kalkabileceğimi söyleyebilirim.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   Selam @Orhan kardeşim yarışmaya katılman için ACUNN adlı web sitesine girmen gerekli. Orada ki yarışma katılım formunu doldurtuktan sonra onlar sana cevap veriyor. Cevaplamayı mail yoluyla yada telefonuna mesaj göndererek yapıyorlar. Haydi şimdiden başarılar dilerim.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>