Oje Trendleri

  • 01 Şubat 2015
  • 101 kez görüntülendi.
Oje Trendleri

Ojeler el ve tırnak bakımı yapan bayanların kurtarıcı makyaj malzemelerinden biridir. Çoğu bayan her daim giyeceği kıyafetin rengine göre oje rengi seçimi yapmaktadır. Hatta oje üreticileri bayanların hassas olduğu bu noktayı bildiği için her geçen zaman popüler olan renklerin yanına yeni renkler kazandırmaktalar. Hadi şimdi gelin hep beraber yeni sezon oje trendlerini incelemeye koyulalım…

Kırmızı ve tonları: Bildiğiniz üzere her geçen sene popülerliğini yitirmeyen renklerin arasında kırmızı ve tonları gelmektedir. Mesela kırmızı renklerin yanına mat doku da çeşitlerin de eklendiğini söyleyebiliriz. Hatta bilirsiniz ki, kış aylarında bordo tonlara sahip ojeler bayanlar tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir. Çünkü kırmızı oje tonları, neredeyse giyilen bütün kıyafetlerde kullanılabiliyor. Bu yüzden kırmızı tonlar daha uzun bir süre popülerliğini yitirmeyecek gibi görünüyor.

French: Oje trendlerin arasında başı çeken ve popülerliğini hiç kaybetmemektedir. Doğal görünümü ile bütün kıyafetlere uyum sağladığı için bayanlar için kurtarıcı oje trendleri arasında yerini almaktadır.

Mor ve mürdüm: Koyu tonlara sahip olduğu için kış aylarının vazgeçilmez oje trendlerinin başını çekmektedir.

Altın rengi: Altın sarısı ojeler biliyorsunuz ki en çılgın ojeler kategorisinde yerini almaktadır. Mesela bütün parmaklara sürüldüğü vakit fazlasıyla abartılı görünebiliyor. Ancak sadece yüzük parmağına sürüldüğü vakit bütün atmosferi değiştirmektedir.

Yarım ay manikürü: Genelde tırnak diplerine koyu renk oje kullanılarak çizimi yapılan yarım ay şekli size farklı bir hava kazandıracak.

Çizgiler: Son zamanlarda çizgi modası tırnaklara fazlası ile uygulanmakta. Birbirinden farklı renge sahip ojeler kullanılarak tek şerit ya da çift şerit çizgiler çizerek bambaşka tırnak görünümüne sahip olabilirsiniz.

Metalik ve simli tonlar: Tırnaklarınızı asi bir görünüme kavuşturmak için metal esintisini taşıyan renklerin kullanımını yapabilirsiniz. Tırnak taşlarını da yapıştırarak metalik rengi ojenizin üstünü şekillendirebilirsiniz.

yeni-oje-trendleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ