Online Msn Açma Siteleri

online msn siteleriBazı insanlar iş yerlerinde yada okulda MSN hesabını açmakta sıkıntı yaşıyor. Çünkü kullanılan bilgisayarda Messenger programları bulunmayabiliyor. Birde oralarda program kurma falanda yasak olduğu için, MSN kullanıcısı olan insanlarda başlı başınca sıkıntı çekiyor. Bende bu sıkıntının altında olan çok insan olduğunu düşünüyorum. Bunun için bu sayfada size EMsn hesabınızı açmanız için bir kaç yöntem sunacağım. Kalkıp internet üzerinden program yükleyerek hesabınızı açmanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken aşağıda ismini vereceğim online msn açma sitelerinden yararlanacaksınız. Böylece ne programı kurma derdi olacak, nede MSN’e girememe sıkıntısı! İlk önce MSN hesabınızı açacak siteyi alt kısımdan seçin ve o adrese giriş yapınız.

Anlık Msn Messenger Açabileceğiniz İnternet Siteleri:

  • Ebuddy.Com : Bu sitenin hizmeti senelerdir kullanıcıya özel olarak ücretsiz sunulmaktadır. Tavsiye edebileceğim en güvenli adrestir.
  • Meebo.com : Türkiye üzerinde insanların pek fazla kullanmadığı sitedir. Ama Ebuddy üzerinde sıkıntı çekerseniz burayı kullanabilirsiniz.
  • Livego.com : Bu sitede Avrupa ülkesi üzerinden hizmetini tüm dünyaya ücretsiz sunmaktadır. Msnlerinizi açmaya yardımcı sitelerden birisidir. Bu sitede dış ülkelerde insanlar gözünde popülerdir.

Üst kısımda yazmış olduğum adreslerin dışında bir sürü site var! Ben hepsini yazmak yerine 3 tane sağlam ve güvenilir olanını burada sizlerle paylaştım arkadaşlar.

Dilerseniz bu sitelere telefon üzerinden girişte yapıp hesaplarınızı(oturumunuzu)  açabilirsiniz.

Siteye girince nasıl hesap açılır? : Aslında yapılması gereken pekte zor bir işlem yok. Sizi sıkıntıya sokacak tek şey bazı sitelerin Türkçe dil olmamasıdır. Diğer türlü istediğiniz sitenin ana sayfasına girince hesabınızın adresini ve şifresini yazacak kutularla karşılaşacaksınız. Gerekli kutuları doldurtuktan sonra çevrimiçi oturum işlemini başarılı şekilde açmış olacaksınız.

Siteler hakkında sormak yada öğrenmek istediğiniz yerler olursa yorum alanını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güzel Kız Msn Adresleri başlıklı makalemizde Bayan Msn Adresleri, Bayanların Msni ve Kız Msnleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>