Polis Telsiz Sesi Dinle (İndir)

polis telsiziHerkesin küçükken hayal edip, mutlaka ismini ağzına aldığı mesleklerin arasında Polis en başta geliyor. İnsanlar Polis olmak için çalışıyor, bir yerlere gelmek için çabalar sarfediyor. Ama bazen beklenilen sonuçlar tam tersine oluyor. Yani hayaller ağızdan çıkan ismiyle orada kalıyor. Bende bugün Polis olmak için şansını zorlayanlara bir güzellik yapayım istedim. Tabi, Polislik duygusunu yaşamak için illa mesleğe atılmak gerekmiyor. Kimisi var, açıyor Polis Telsiz konuşmalarını dinliyor kendini eğlendiriyor. :) Bende kendini o şekilde eğlendirmek isteyenlere yardımcı olmak istedim. Telsiz elinize almış olmasanızda, birazdan video üzerindeki sesten telsizlere ait konuşmaları dinleyeceksiniz. O zaman işte hayalini kurduğunuz Polislik havasına kapılacaksınız. Buyurun o muhteşem telsiz sesleri.

Polis Telsiz Konuşması Sesleri:

Yukarıdaki Polis Telsiz Konuşmalarını MP3 olarak indirmek için aşağıda bulunan linklerden birini tıklayınız. İndireceğiniz  dosyayı açın sonra sesi playerınızda dinlemeye başlayın. Telefonda da çok güzel çıkıyor ses denemenizi tavsiye ederim. :)

Eğer linklerde herhangi bir sorun olursa, lütfen yorum kısmından gerekli bilgilendirmeyi yapın. Kırık linkler en kısa sürede düzeltilecektir. Birde gönlünüz rahat olsun herhangi virüs içeren zararlı trojen falan bulunmaktadır.

» Polis Telsizi Sesini İndirmek İçin Tıkla «

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Polis Telsiz Sesi Dinle (İndir)” üzerine 2 düşünce

  1. Zapata Emiliano

    Polis konuşmalarına bayılıyorum. Polislerin telsizine girip kafana göre konuşmak var ama olmuyor. :D Siren sesi falanda süper oluyor güzel paylaşım tebrikler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>