Protez Tırnak Fiyatları

  • 05 Aralık 2014
  • 176 kez görüntülendi.
Protez Tırnak Fiyatları

El ve tırnak bakımına önem veren, tırnaklarının uzun sürede uzamamasından veya şeklinden şikayetçi olan bayanlar, protez tırnak kullanımına yönelmektedirler. Protez tırnaklar, kendi tırnaklarınızın üzerine birkaç işlem yapılarak takılmaktadır. Kullanımı rahat olan protez tırnak modelleri arasında en çok jel ve akrilik olanlar bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Ancak bayanlar genellikle bu iki seçenek arasında kararsız kalabilmektedirler.

Birçok güzellik merkezinde protez tırnak uygulaması çok uygun fiyatlara yapılıyor. Kullanılan ürün ve malzeme kalitesine göre, protez tırnak fiyatları değişiklik göstermektedir. Piyasaya baktığımızda, güzellik salonlarında bu işlemin 50 TL ve 100 TL aralığında fiyatlara gerçekleştirildiği söyleyebiliriz. Kalıcı French dolgu fiyatları ise; 70 TL ve 100 TL aralığında fiyatlara yapılmakta ve 1 ay süreyle kullanılabilmektedir.

Jel Protez Tırnak Fiyatları

Daha doğal, estetik ve tırnaklara zarar vermeyen jel protez tırnak ürünleri, bayanlar tarafından daha çok ilgi görür. Genellikle tırnakları çabuk uzamayan hanımların tercih ettiği jel protez tırnak uygulaması, tırnak yüzeyinde daha sağlam durması için fiberglas ve ipekle birlikte uygulandığında, uzun süre kullanılabilir. Bu yöntem, güzellik salonlarında 80 TL ila 100 TL fiyat aralığında yapılmaktadır.

Akrilik Protez Tırnak Fiyatları

Akrilik tırnak protezi, kısa tırnaklara sahip bayanlara uzun tırnaklara göre daha yüksek fiyata yapılır. Renk seçeneği çok fazla olan bu protez uygulaması, kısa tırnaklara 80 TL ve 100 TL aralığı fiyatlara yapılmaktadır. Eğer tırnaklarınız uzunsa, 40 TL ila 60 TL aralığı fiyat talep edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ