Saç Uçlarına Balyaj

  • 06 Aralık 2014
  • 564 kez görüntülendi.
Saç Uçlarına Balyaj

Saç uçlarına balyaj uygulaması son yıllarda popüler olan saç modellerinden biridir. Bu uygulamanın bir diğer adı da ombredir. Dünyaca ünlü birçok bayan, geçtiğimiz birkaç yıldır saç uçlarına balyaj uygulamasını tercih ediyor. Bayanlara daha doğal bir görünüm sunan bu uygulama, yüzü aydınlattığı gibi daha genç bir hava da katmaktadır. Özellikle kumral renk saç uçlarına uygulanan sarı tonlarındaki balyaj uygulamasına bayanlar büyük ilgi göstermektedirler. Saçlara yapılan bu renk geçişi, daha avantajlı ve kullanışlı olduğu için de tercih ediliyor. Saç uçlarına balyaj uygulaması sayesinde, bayanlar sürekli dip boya yaptırmak zorunda kalmıyor ve saçlar daha az zarar görüyor.

Saç uçlarına balyaj uygulaması, her bayanda ayrı bir sonuç verir. Son yılların popüler saç uygulaması, en çok uzun saçlı hanımlara yakışmaktadır. Uzun saçlara sahipseniz ve sürekli saçlarınızı boyatmaktan bıktıysanız, bir de saç uçlarınıza balyaj yaptırmayı deneyin. Bu işlemi 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Böylelikle kuaför masrafınız da yarıya iner ve daha doğal bir saç görünümüne kavuşursunuz.

Saç boyatmak ve perma yaptırmak gibi, saçlara balyaj yaptırmak da saçları kurutur. O nedenle, saç uçlarına balyaj yaptıran hanımlar renk parlaklığını daha uzun süre korumak istiyorlarsa, nemlendirici saç bakımı ürünlerine yönelmeliler. Balyaj yaptırmayı düşünüyorsanız, size tavsiyemiz saç renginizden birkaç ton açık ve parlak renklere yönelmenizdir. Bu sayede daha doğal bir saç rengi görünümüne kavuşabilirsiniz.

Son olarak sizlerle kumral ve diğer saç renklerine uygulanabilecek bir kaç ombre modellerine ait video görüntümüzü paylaşmak istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gülten dedi ki:

    Şu videodaki balyaj modelleri ne kadar güzelmiş resmen bayıldım diyebilirim.

  2. Zerda dedi ki:

    Bende saçıma işlem yaptırmayı düşünüyorum ama ombre modelim nasıl olacak onu bir türlü kesinleştiremedim. Vİdeo da bulunan modellerin çoğu güzel fakat hangisini yaptırsam buğday rengi tenine sahibim.

BİR YORUM YAZ