Sahte Takdir ve Teşekkür Belgesi Hazırlamak

takdir teşekkür belgeleriBundan bir kaç saat önce sahte karne yapma yöntemleri arayan arkadaşlara özel bir sayfa hazırlamıştım. Malum bazıları abartıp karnelerini teşekkür ve takdir belgeleri alacak şekilde dolduruyor. Şimdi başarılı bir karnenin yanında mecburen takdir yada teşekkür belgeside bulunması gerekiyor. Bunun için sizlere takdir ve teşekkür almanız konusunda da yardımda bulunacağım. Elimde belgelere ait güzel PSD dosyası halinde resimler var. Eğer karnenizi düzeltip yanınıza birde belge yerleştirmek isterseniz bana aşağı alandan yorumlarınızı bırakın. Yorumlarınızı bırakmadan önce doldurulması gereken alanlara doğru MSN adresinizi yazın. Ben isteklerinizi mail yoluyla cevaplayacağım için adreslerinize ihtiyaç duyacağım.

Peki Takdir, Teşekkür Belgelerini Bu Sayfada Neden Paylaşmıyorum!

Son zamanlarda internet piyasası üzerinde bu konuların başlıkları altında öğrencileri parayla kandırıp, haksız kazançlarla para yemeye çalışanlar var! Bu nedenlerden dolayı ilerleyen günlerde başım ağrısın ve bu görünümü sergileyeyim istemedim. Ben Sitebudur.Com sitem üzerinde insanlara yararlı gördüğüm konuların özgün ve güncel kaynaklarını araştırarak paylaşıyorum. Benim site ve insan üzerinden ticari anlamda kazanç sağlamayı düşünmediğimi buradan bir kez daha sizlere bildirmek istiyorum.

Sitemin logosunda okuduğunuz slogandaki gibi “Hayat Paylaştıkça Güzeldir” başka amaç yok!

Hatırlatma: Benim sizlere maille yollayacağım PSD dosyasını Photoshop programında açmanız gerekiyor. Daha sonra isim ve soyisim kısımlarını doldurup güzelce yazıcı üzerinden belgeleri çıkartabilirsiniz.

Bu konu hakkında sormak yada öğrenmek istediklerinizi yorum alanından paylaşın. Ben gerekli cevabı bu sayfa üzerinden de yaparım.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sahte Takdir ve Teşekkür Belgesi Hazırlamak” üzerine 4 düşünce

 1. Tuğba Şahin

  Karnemde inanılmaz derecede zayıfım var! Geçen sene sınıfta kaldığım için takdir alamassam okuldan alınabilirim. Takdr belgesi ve lise karnesini istiyorum. Hani bu konuda ne gibi yardımınız olacaksa yapmanızı ümitle bekleyeceğim.

  Yanıtla
 2. Umut

  Merhaba. ben az önce sahte karne ile ilgili yazınızı gördüm. Ben küçüklüğümden beri her zaman süper öğrenci izlenimi bıraktım ailemde. Aslında öyleydim de bu sene biraz bozdum, bazı özel sıkıntılardan dolayı. Acaba face’de ismimle diye aratarak bana ulaşıp sahte karne ilgili yardımda bulunabilirmisiniz diyecektim.

  Yanıtla
 3. Selçuk SÖNMEZER

  Merhaba, ben bir arkadaşım için teşekkür belgesi hazırlamak istiyorum. Burayı en son bulabildim umarım bana yardım edersiniz. Arkadaşım için de iyi olur :D lise 1 öğrencisiyim fark eder mi bilmiyorum şimdiden teşekkür ederim.

  Yanıtla
 4. Hamza Argun

  Hadi diyelim yaptınız :) iyi peki buraya kadar herşey güzel! Karnenizi babanız veya anneniz sizin okula gelip notunuzu ögrenmez mi? E-okuldan aldığı belgelerden bakabilir. Ben takdir alıyorum Allah’a dua edicem size de nasip etsin! Ama kendi hakkınızla kazanıp çalışın derim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>