Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayanBirçok insanımızın beğendiği ve hayranlıkla şarkılarını dinlediği sanatçı Seda Sayan fotolarını bugün sizlerle bu sayfa üzerinden paylaşacağım. Biliyorsunuz Seda Sayan‘ın geçmişte kalan güzelliğini şu yaşta bile koruması insanın ilgisini çekiyor. Bende gerçekten hem tatlı güzelliğine hemde sesine sempati duyduğum bayan sanatçılardan birisi. İnsanla iç içe ve çok sıcakkanlı tavrı hayran kitlesinin çoğalmasına neden oldu. Seda Sayan 30 Aralık 1961’de İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek ismi Aysel Gürsaçer, belki bu bilgiyi şuan bu sayfada öğreniyorsunuz. Ama biliyoruz ki birçok sanatçımız nüfusa kayıtlı ismini kullanmıyor. Müzik camiasına katılan her sanatçı elbet kendine yakışan isimle hayran karşısında yerini alıyor. Son olarak Seda Sayanla 1980 yılında müzik piyasasına girdi. O yıllardan bu günlere kendisi bizlerle ve güzel şarkılarıyla bizlerle olmaya devam ediyor. Sabahları TV ekranında Seda Sayana ait programlarda bulunmakta izlemenizi tavsiye ettiğim programlardan.

İşte O Muhteşem Güzelliğiyle Seda Sayan Fotoları:

seda abla     sedoş

bayan sanatçı     sarışın bayan

Birde Seda Sayana Ait Güzel Şarkısını Sizlerle Paylaşıyorum (İftira Mix)

Bir önceki yazımız olan Emo Kız Resimleri başlıklı makalemizde Çıplak Emo Kızlar, Emo Girl ve Emo Kızları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>