Sevgilim Beni Seviyor mu ?

seviyor sevmiyorAşk yaşayan her çiftin aklında elbet başlık olarak kullandığım soru gelmiştir! Çünkü ilişki düzeni içerisinde olan bir insan hemen kendini kuruntulara teslim eder. Karşısında değer verdiği insanın en küçük hatasını bile hemen bana değer vermiyor diye düşünür. İşte bu noktada akılları bu soru kurcalıyor “Beni gerçekten seviyormu, sevmiyor mu?” yapılacak tek şey mantık yürütmek. Mesela küçük bir örnek vermek gerekirse; Aşkım dediğiniz insanın gözleri içerisine bakın. Baktıktan sonra gerçekten yürekte bir mutluluk ve heyecan hissediyorsanız o zaman o insan sizindir. Bazı insanlarda var ki; Sevgisini hep gizli tutar, nedeni belli karşındakinin şimarıp bir anda her şeyden sıkılmaması için! Kuşu kafesten kaçırmamak için her gün önüne az yem atan cinslerdir. Hani bazı insanlarımızda vardır papatya falına bakar ona göre hareket eder. Sakın sizler böyle fikirler yürütüp aşkınızı hiçe saymayın.

Kimi var, gider falcıya onun söyledikleriyle hareket eder, ilişkiyi sarsmaya çalışır. Siz onlardan olmayın ve sakın sevginizi hiç olmayan şeyler yüzünden bitirmeyin. Sevdiğine inanmak için sizin yapmanız gerekenler belli. O aşk içerisine üstünüze düşeni yaptığınıza inandığınız vakit, karşınızdakinin hal ve hareketlerini gözden geçirin. Baktınız size kusur dolu günler geçirtiyor o zaman aklınız kötü olan düşüncelere kapılsın.

Peki, siz gerçekten onun sizi seveceği gibi davranıyor musunuz? Bu soruyu kendinize ayna karşısında sordunuz mu? Sormadıysanız oturun düşünün ve bu soruyu kendi aklınızda cevaplandırın. Çünkü aşk bitki gibidir hani bitkiyi sulamazsın solar gider ya, işte aşkta bakıma, sulanmaya ihtiyaç duyan bir şeydir. Sevginizi gösterirken kalkıp bir şeyler beklediğinizi hissettirmeyin karşınızdakine. Sevgi karşılıksız verilmeli, aşkın temeli tuğlayı kırmadan atılmalıdır.

Konu içerisinde bazı karma, karışık yerler oldu ama lütfen idare etmeye bakın. Sizler ne demek istediğimi en iyi şekilde anlayansınız. Bu dile getirdiğim konu hakkında sizlerinde birkaç satır eklemek olduğu bir şey varsa yorum kısmını kullanın.

Bir önceki yazımız olan Sevişmek Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Sevişirken Ne Yapılır, Sevişme Sanatı ve Sevişme Seks hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgilim Beni Seviyor mu ?” üzerine 2 düşünce

 1. Şermin Kan

  Ben onun için herşeyi yaptım, onunla öpüştüm, seviştim, evden kaçtım, ailemi karşıma aldım ki namaz kılan biriyim onu için günaha girdim. O bana 3 kere bitirelim dedi ama ben bitirmek istemedim ağladım, yalvardım ona. Oda ayrılmadı ve benimde onu çok sevdiğimi bildiği için acaba hala ayrılmak istiyorda bana kıyamadığı için söyleyemiyor olabilir mi?

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Şermin hayallerinin peşinde koşacağım diye onca güzel gençliğini yok etme bacım. Seni anlıyorum seviyorsun ve vazgeçemiyorsun. Ama bazıları vicdanını böyle durumlarda ortaya attığı için bugün olmasada ilerleyen zamanlarda senden kopacaktır. Şuan o çocuk vicdan üzerinde sana acıma durumu karşısında yaklaşıyor. Benim düşüncem bu çünkü erkekleri en iyi erkek olan kişiler anlar. ;) Kardeş tavsiyesi fazla takma kendine yeni düzen kur.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>