Sevişmek Nedir Nasıl Yapılır?

sevişmeSevişmek hakkında günde binlerce insan internet üzerinde araştırmalar yapmakta! Kimisi sevişme taktiğini öğrenip bilinçli hareket etme çabasında. Kimide sevişmek ile ilgili gelecek soruların altında ezilmemek ve cevapları önceden öğrenmekte. Bende bugün kendi düşüncelerime ve araştırma kaynaklarının söylentilerine dayanarak, bu soruya cevap vereceğim. Öncelikle sevişme, ismini seks arasında geçen ön öpüşmeden alıyor. Bayan ve erkeğin bilinçli gerçekletirmeye çalıştığı seksi bir sanattır. Herhangi bir sex ortamında kadına ve erkeğe eşit oranda sorumluluk düşer. Sevişmeye yönelik icraat göstermeyen bir çift, yaşadığı duygusal ve cinsel paylaşımdan zevk alamaz. Bu yüzden yaşanacak her cinsel temasta çılgınca sevişmek, çiftlerin en popüler düşüncesinden biridir. Peki, seveişmeyi öğrendik! Nasıl yapıldığına birde göz atalım.

Sevişme esnasında erkek ve bayan tüm bedenini o an yaşanan ortama adar. Mesela kimse seks ortamında kalkıp saçma konuşmalar sergilemez. Amaç yaşanılan sıcak ortamı, soğuk duygulara hapsetmekten kaçmaktır.

Sevişmek bayan için ne kadar önemli bir pozisyonsa, erkek içinde büyük önem taşıdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Zaten sevişmesiz bir seksin insan üzerinde yarattığı zevk duygusu %10 kadar düşüş göstermiştir. Bu yüzden her cinsel ilişki ortamında sevişmekten uzak durmayın. Aksine zevkin doruklarına çıkayım derken 1 dakikalık heves için kendinizi yıpratmaya değmez.

Üstünüze düşen görevi yerine getiren sonra sevişme duygularınızı ağır koşturun. Ondan sonra ver yansın anasını satayım. :D Bu konu hakkında sizlerinde söylemek istediği bir şey olursa yorum kısmını kullanın.

Bir önceki yazımız olan Sevenler Neden Ayrılır? başlıklı makalemizde Aşk Neden Biter, Ayrılık Bahaneleri ve Ayrılık Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>