Aksaray Sohbet Chat Sitesi 68

aksaray chatAksaray chat kanalı içerisine girişlerinizi gerçekleştirmeden önce 5 dakikalık bir sürenizi bize ayırmanızı rica ediyoruz. Bu 5 dk. içinde sizlere Aksaraychat odalarımız hakkında bilmediklerinizi ve özelliklerini öğretmeye çalışacağız. Bilirsiniz biz insanlar hep zamanımızın bir çoğunu bilgisayar başına oturarak harcarız. Kimimiz sohbete girişler yaparken, kimimiz de okey sitelerinde oyunlar oynarız. Ama hep bir ortak noktada buluşuruz. O da şüphesiz girdiğimiz her sitenin sohbetleşme panelleridir. Bugün bizde böyle bir hizmeti Aksaray’da oturan halka sunalım düşüncesindeydik. Çok zaman geçmeden hemen sizlere Aksaraylılarla görüşüp canlı konuşacağınız çetleşme odalarını geliştirdik. Bu güzel haberle 2012 yılınada süper bir giriş yapacağız demektir. Düşünsenize bulunduğunuz bir odada yüzden fazla Aksaraylı insan bulunacak. Peki, bunlarla bulunduğunuz vakit nasıl geçecek.

  • Şarkılarla, gırgır şamatalarla ve eğlenceli etkinliklere katılarak.
  • Kameranız varsa açıp karşınızdakilerle canlı görüşerek.
  • Yakınınızda olmayan insanlarla sanki yan yanaymış gibi hissederek.
  • Kendi profillerinize yeni arkadaşlar ekleyerek.
  • Sevdiğiniz müzikleri başkalarına onlien dinleterek.

 Yukarda gördüğünüz gibi Aksaraysohbet odalarımız içerisine vaktiniz en bomba şekilde geçiyor. Bu yüzden sizlerden tek isteğimiz kurallarımızın doğrultusunda davranış sergilemeniz. Aksaray’dan katılan insanların hepsiyle farklı tanışma diyalogları kuracaksınız. Bu hizmetlerden faydalanmanızın bütün sunucu server maliyetini biz karşılıyoruz. Yani sizler, bizlere hiç bir şekilde ücret ödemiyorsunuz. VIP üyeliklerimizden de ücrete taabi tutulmadan faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Sohbet Cafe Sitesi başlıklı makalemizde Bakırköy Arkadaşlık, Bakırköy Çet Odaları ve Bakırköy Chat Kanalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>