Bizimmekan Sohbet Odası

bizim mekanBizim Mekan Chat odaları şu dakikadan itibaren tüm güzellikleriyle hizmetinize açılmıştır. Çünkü yıllardır hizmetimizi farklı isimler altında kullanıcılarımıza sunuyorduk. Bu güzellikler karşısında artık sloganımızı “Bizimmekan” olarak adlandırmaya karar verdik. Bunun üzerine bu ismi kullanarak sohbetlerin edilebileceği odayı açmış bulunmaktayız. Kullanıcı sayımızın artması ve seviyeli ortamı var etmemiz bizlere bu işin güzelliklerini aşıladı. Bizlerde bunun üzerine her şeyimizle sizlerin yanında bu odamızla olmaya karar verdik. Her ülkeden kullanıcının geldiği ve her ilden insanların eğlendiği bu odamızda inanın eğlenmek sizler için farklı duygular altında olacak. Çünkü emektarlığımız sadece bu işle bitmiyor birde sizlerin faydalanabileceği konularında sunumunu sizlere yapmaktayız.

Bizimekan çet odasının içinde nelerle karşılaşacaksınız bunlar hakkında kısadan sırasınca bilgi verelim.

  1. Mesela her chat sitesinde müzik dinleme şansınız yok ama bizim burada kendi müziğinizi kendiniz dinleyecek hemde onlarca insana dinleteceksiniz.
  2. İzdivaç isimli odamız sayesinde kendinize aşka dair arkadaşlıklar bulacaksınız.
  3. Mutlu olmak için kelime, ses yarışmaları yapabileceksiniz.
  4. Sohbetlerinizi ederken en iyi şekilde arkadaşlıklarınızı ve dostluklarınızı kazanacaksınız.
  5. Dilerseniz özelden yazışabilecek ve kameralar açabileceksiniz.

Hepsini ve daha çoğunu canlı yaşamak için hadi bakalım huzurun eksik olmadığı çetlerin hiç bitmediği mekanımıza girişinizi yapın. Elimizden geldiğince sizlere her konuda desteğimizi sunacağız. Ama lütfen destek sunulması gereken konuları bizlere söylemekten kendinizi geri koymayınız. Bizim mekanımıza girdiğiniz için kendinizi bu saatten sonra günün en şanslı kullanıcısı hissedin. :)

Bir önceki yazımız olan Cadde69 Görüntülü Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde Arkadaşlık Sitesi, Cadde69 Giriş ve Üyeliksiz Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>