Çorum Sohbet Sitesi 19

çorum chatKardeşim benim plakam 19 yani Çorum ilinden buraya giriyorum. Kendime hemşerim olan ve başka illerde yaşayan bay-bayan arkadaşlar aramaktayım. Diyen Çorumlular, doğru adrese girişinizi yapmış bulunmaktasınız. Arkadaşlığın candamarı, kardeşliğin sanal dünyası bizim sitemizin hizmet şartları arasında size sunulmaktadır. Çorumlu olun yada başka bir memleketli yeter ki, insan olun saygınızı yitirmeyin sizden istenilen başka bir şey yok. Biliyoruz ki Çorum leblebisiyle meşhur illerimizden birisi. Burada kendi topraklarınızı ve yeni arkadaşlarınızı tanıyıp, görecek ücretsiz bir şekilde sohbetlerinizi gerçekleştireceksiniz. Başka sitelerde karşılaştığınız üyelik engeli bizim burada yok, bizde tek olan şey insanlık ve doğruluktur. Çorum ilinin nüfusu az olsada internet kullanıcısı bir çok il ve ilçeye göre daha çok denilebilir. Bu yüzden hizmetlerimiz arasında Çorum’u düşünerek hareket ettik. Birazdan mekanımıza bağlanın bakın bakalım dediğimiz kadar eğlenceli mi? Buna sizler ortama aktıktan sonra karar verin.

Çorumlu bay, bayanlar burada birbirinden msn alışverişi yapıyor. Hatta öyle ki telefon numarası bile alanlar oluyor. Yani samimi dostlukların tek mekanındasınız ona göre zamanınızı iyi değerlendirin. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşlar, mekanımız klimalı ve son teknoloji harikası kamera chetleşme odaları sistemiyle donatılmıştır. Keyfine keder takılın gitsin be. :D

Bir önceki yazımız olan Yazılı Chat Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde Canlı Çet, Yazılı Çet Kanalı ve Yazılı Chatleşme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>