Evli Kadınlarla Chat Yap

evli kadın çetEvli olan bir bayanla konuşmak halkımız gözünde yalnış olarak adlandırılıyor. Ama bazı ülkelerde her insan özgürlüğün dibine vuruyor. Nedense bizim ülkemizde gerçek hayat içerisinde bir erkek tanımış olduğu bayana bile selam verse gözde akıl almaz şekilde nitelendiriliyor. Bizde bu görüşlere sahip olan insanları kınamak adına bu sayfamızı işleme koyduk. Amaç her evli bayan ve erkeğe gerekli özgürlüğün tadını burda yaşatmak. Sonuçta evlilerin birbirleriyle konuşması yalnış değildir. Her Müslüman evladı namusunu, şerefini bilendir. Bu yüzden inanıyoruz ki  evli olan bayanlarla çetleşme yaparken saygıdan ödün etmeyeceksiniz. Zaten bir erkeğin evli bayan kullanıcılarımıza farklı gözle yaklaştığını sezdiğimiz an banlayıp o kişinin girişlerini engelleyip sitemizden atıyoruz. Bizim amacımızın ne olduğunu geçmişten bugüne bizimle takılanlar bilir. O yüzden fazla açıklamaya gerek duymaksızın bu saygıyı sizden bekliyoruz. Evliyim erkekler konuşmam aciz bir durum mu? Düşüncesine kapılan bayanlarında bu düşünceyi akıllarından silmesini rica ediyoruz. Sonuçta sen dinimizin kuralları dışında erkekle zina yaşamıyorsun. İnsan evladı olarak oturup konuşuyorsun! Saygılarımızla.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarla Sohbet Et başlıklı makalemizde Kadınla Canlı Sohbet, Kadınla Çet ve Kadınlarla Chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Evli Kadınlarla Chat Yap” üzerine bir düşünce

  1. Sohbetçi Hayat Kadınları Yok mu?

    Ben kendime hayatın en doruklarında olan sohbeti seven biriyle tanışmak istiyorum. Amaç kazanmak, arkadaş olmak, flört etmek tek düşüncem bu sizinle paylaşmak istedim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>