İngilizce Sohbet Siteleri

ingilizce chatKendini İngilizce konusunda geliştirmek isteyen Türk vatandaşlarımıza özelin ötesi bir chat odası açtık. Böylece English chat yapmak isteyenler istediği her an diğer İngilizce bilen insanlar sohbetini yapabilecek. Bizler bugüne kadar tüm kültürlerin ortak mekanı olduk sıra ülkelere geldi. Şimdi istiyoruz’ki Arapça, Rusça, İngilizce bilen herkes burada bir çatı altında toplansın. Bu düşüncenin üzerine hemen görüntülü chatlerin yapılacağı ve gerekirse canlı konuşulabilecek odayı hizmetinize açtık. Ücretsiz sohbetinizi ederken kendinize her ilden ve ülkeden arkadaşlar kazanabileceksiniz. Bizim sitemizin bu hizmeti bir çok sitede olmadığı için birde ziyaretçimiz olan kişilere üyeliği ücretsiz veriyoruz. Özel üyelik avantajlarından yararlanmak için sözleşme kabul etmenize yada bir miktar para ödemenize gerek yok. Bizim sitemizde her şey parasız sunulmaktadır.

Belki karşınıza İngiliz birisi çıkacak yada grup olan İngilizlerle sohbetlerinizi edebileceksiniz. Bunun için herhangi bir zahmete gerek yok sadece yukarıda sabit yerleştirdiğimiz sohbete bağlantı resimlerimizden birisini tıklayınız. Gerisi çorap söküğü olarak gelecektir. Sorun yaşayacak olanları düşündüğümüzden sağ kısımda yardım bölümü butonuda hazırladık. Eğer girmekte yada sohbetlerin bulunduğu alanı görmekte sıkıntı çekerseniz hazırlamış olduğumuz sayfadan yararlanın. İngilizler belki şuan senin sohbetini bekliyor hadi burada zaman kaybetmede hemen İngilizce muhabbet yapacağınız odaya bağlan. Gördüğünüz üzere sizleri site site dolaşmaktan kurtardık. Üstelik ortam sahibi yaptık daha ne istiyorsanız onuda yapabiliriz. :) Birde size sunduklarımız özelliklerden sayalım;

  1. Kendi isminize özel İngilizce çet odası açabilirsiniz.
  2. Kendinize oluşturduğunuz profildeki duvarınıza English sözler yazabilirsiniz.
  3. Başka yerde tanıştığınız arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz.
  4. İngilizce müzikler dinleyebilirsiniz ve çalabilirsiniz.
  5. Ülkeye özel İngilizce’de konuşma hakkına sahipsiniz.

Bunlar gibi ve daha fazlasını görmek isterseniz hadi bakalım İngilizlerin uğraş mekan olarak gördüğü odaya giriniz. Ayrıyetten Almanca, Fransızca, Rusça dillerinin konuşalacağı odalarımızda mevcuttur. İyi sohbetler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Etiler Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde Etiler Arkadaşlık ve Etiler Chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>