Kızla Sohbet Nasıl Edilir?

kızla chatBir kızla sohbet ederken çeşitli noktalardan faydalanmakta yarar vardır. Kimi kızlar erkeğin sohbetinden ve kendini övmesinden sıkılır. Bu yüzden kızın karşısına geçtiğinizde ne kişiliğinizden ödün verin, nede dengesizce davranın. Yapılması gereken çok kolay yöntemler var! Ama siz ilk önce kendi düşüncelerinizle hareket etmeyi tercih ediniz. Bazılarının sözüne aldanıp kızlarla sohbet ederken direk hanzoca konuşma dilayoğu kurmayın. Mesela kızlar bir erkekten saygı ve dürüstlük ister. Bunu karşılattığınızı hissettirdiğiniz vakit kazanan taraf şüphesiz siz olacaksınız.

Ben bu mevzuyu sizlere maddeler şeklinde ve anlayacağınız şekilde sunayım.

 1. Kızla sohbetinizi internet üzerinde yapıyorsanız kesinlikle kızın kamera açmasını söylemeyin. İlk önce tanıyın ve güzelce tanışıp güven kazandırdıktan sonra görmeyi rica edin.
 2. Selam, Naber, Nerden gibi sorular yerine daha değişken sözler kullanın. Örneğin; Merhaba, Hayatın nasıl gidiyor, Hangi ilimizde ikamegah etmektesin? dibisinden.
 3. Hangi müziklerden hoşlandığınız ve boş vakitlerini ne etkinlikler üzerinde değerlendirdiğini öğrenin. Kızın kafa dengi olduğunu ona hissettirmek için, dinlemiş olduğu sanatçıları sevdiğinizi söyleyin.
 4. Geleceği yaşantı düzeninde ne gibi planlarda olduğunu ve boş zamanlarını neler üzerinde geçirdiğini öğrenin.
 5. Bu sorduklarınız karşısında kız size sıcakkanlı yaklaşımlarda bulunuyorsa, hemen patlatın kişisel sorularınızı. Onu daha iyi tanımak için yaşını, başını, boyunu, huyunu, suyunu vs. öğrenin aklınıza gelen her şeyi!
 6. Saydıklarımın hepsinden başarılı not aldıysanız, şimdi iş karşınızdaki bayanı görmeye geldi. Yani tanıştığınız bayandan kendisini görmek istediğiniz ricasında bulunabilirsiniz.

Böylelikle bir kızla nasıl sohbetleşebileceğinizi ve kızların hangi sohbetleşme konularından zevk aldığını öğrendiğiniz. Eğer bunlar dışında sizlerinde söylemek istediği bir şeyler olursa yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

Yeni kızlarla konuşmak ve bu yöntemleri başka bir bayan üzerinde denemek için buyurun çet yapma imkanını tanıdığımız odalarımıza bağlanın. Bol şanslar diliyorum. :)

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Sohbet Cafe Sitesi başlıklı makalemizde Bakırköy Arkadaşlık, Bakırköy Çet Odaları ve Bakırköy Chat Kanalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızla Sohbet Nasıl Edilir?” üzerine bir düşünce

 1. Nurcan

  Ben şuan 3 günlüğüne şehir dışındayım. Bu yüzden sitenin sohbet odaları içerisine giriş yapmalısınız. Orada LOLİTA rumuzlu(nikli) arkadaşlara ulaşın. Onlar bu konuda sizlerin işine çözüm üretecektir. Sohbet odalarına girerken İnterntt Explrer kullanın java kurarken sıkıntı yaşamazsınız benim gibi. :D Ben geri dönüş yaptığımda yine gereken desteği size vereceğim panpişlerim. Görüşmek üzere hoşçakalın.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>