Sohbete Giremiyorum Neden?

Evet, günler bitmiyor ki insanlarımızın sorunuda yok olsun! :) Chat odalarına giremiyorum, sohbete bağlanamıyorum. Diyen yüzlerce insanımızın sorunlarına bu sayfada çözüm üreteceğiz. Şimdi konumuzun detaylı bölgelerine inelim. Bazı bilgisayarlar sohbet odalarına ait javaları engeller yada virüslü yazılımmış gibi algılar. Bu yüzden kullanıcı olan bir insan girmek istediği mekan içerisine bağlantı kuramaz. Bu yüzden muhabbet odalarına bağlanma düşüncesinde olan her insanın ilk önce doğru çalışan sitede olduğuna inanması lazım. Mesela bizim sitemizin hizmetini deneyerek sohbetinizi yapabileceğiniz odaların içine girebiliyormusunuz? Test edin ve durumu öğrenin.

Baktınız burada her şey yolunda gidiyor. Ama java engelini aşamıyorsanız, size özel hazırlanmış sohbet yardım sayfası üzerindeki kaynaklardan faydalanın. Tabi, her insan buraya girecek yada chat kanallarına bağlanacak diye bir kural yok! Çünkü bilgisayarlarınızın java uyumu olan tarayıcı kullandığından emin olmalısınız. Bu sorunuda aşmak için Internet Explorer kullanıcısıyla girişlerinizi yapabilirsiniz.

Böylece hem rahatça hiç bir engellemeyle karşılaşmayacak ve rahatça uzun süreli odalarda bağlı kalacaksınız. Arkadaşlarınızda girişlerde bu sorunla karşılaşabilir. Lütfen bu sayfanın linkini buraya bağlanacak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Eğer girişlerde sorun oluşursa yorum kısmından gerekli soruları yöneltin. Cevaplama en kısa sürede yapılır.

Bir önceki yazımız olan Alevi Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde Alevi Arkadaşlık, Alevi Çet Kanalı ve Alevi Chat Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sohbete Giremiyorum Neden?” üzerine 2 düşünce

 1. Kaan Alim

  Ya ben hiçbir sohbet kanalına bağlanamıyorum indirdiğim mirclerede dahil açılıyor java falan yüklü fakat bağlanıyor diyor ama bağlantı kurmuyor. Neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardım?

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   @Kaan kardeşim bazı javalar güncelleştirilmediğinden böyle sorunlar olabilir. Sen bizim sitemizin kameralı sohbet odalarına gir bakalım. Ama girerken İnternet Exploreri kullanmayı unutma. İlk başta bununla dene bakalım olmazsa yine yaz farklı çözüm ararız.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>