Birazdan Türkiye'nin en eğlenceli görüntülü chat sitesine ücretsiz bağlanacaksınız. Sitemizin sesli görüntülü sohbet odalarına ilk defa giriş yapacaksanız lütfen alt kısımda bulunan video görüntüsünü izleyin. Çünkü bir çok insan java yüklemesini yaparken bazı beklenmedik engellerle karşılaşıyor ve giriş yapamıyorlar.

İLK DEFA BU SİTEDE SOHBETE KATILACAKLAR LÜTFEN VİDEO GÖRÜNTÜSÜNÜ İZLESİN

Videoyu izledim gereken her şeyi anladım diyorsanız hemen altta bulunan sohbete giriş yapmanıza yardımcı resmi tıklayınız. Zaten resmi tıkladıktan sonra videoda gördüğünüz giriş paneliyle karşılaşacaksınız. Böylece herhangi soruna kafa yormayacaksınız olurda sorun yaşarsanız panel açıkken videoyu izleyip gerekenleri uygulayın. İNTERNET EXPLORER tarayıcısıyla giriş yapmayı unutmayın. GOOGLE CHOREM, MOZİLLA FİREFOX kullanmayın javada sorun verebilir.

sohbet giriş

Üst kısımdaki resmi tıklayarak yüzlerce insanın şuan online olup kamerada sohbet ettikleri odaya bağlanacağınızı unutmayın. Sadece 3-4 dakika sonra sizde eğlencesine doyamayacağınız ortama gireceksiniz. Bu odalar içinde mikrofon yardımıyla sınırsızca konuşabilir ve insanlara şarkılar dinletebilirsiniz. Windows XP kullananlarda aynı mantıkla girişlerini yapabilirler. Hala ben odalara giremiyorum diyorsanız  alt kısımdaki linki tıklayın ve yorum alanına gerekli sorununuzu dile getirin.

Free Web Site Counters
Free Web Site Counters