Süperonline Kota Sorgulama Sayfası

turkcell internet süper onlineTürkiye genelinde ilk evlere, iş yerlerine, okullara  internet hizmetini götüren TTNET olmuştur. Böylece herkes TTNET üzerinden internetini kullanmaktaydı. Daha sonra birde Turkcell Süperonline adlı şirket hizmete açıldı. Birde üstüne yeni yıl kampanyaları yapınca müşteri gelişi beklenenden çok oldu. Şimdi Türkiye’nin genelinde Süperonline bağlantısı altında internet kullanıcılarının sayısı da artışa geçti. Zaten Süper Online kullanıcıları limitli, limitsiz paketlerden bile çok avantajlı fiyatlar altında yararlanmaktadır.  Tabi limitli kullananlar bazen kendilerine tanınmış kotanın dışına çıktığından gelen faturada beklenmedik şekilde olabiliyor. Ama artık kotanızı takip ederek ne kadar harcama yaptığınızı birazdan sizlerle paylaşacağım sayfa linki sayesinde görebileceksiniz.

Süperonline Kota Sorgulama ismi altında kullanıma sunulmuş ve kolay görünümle hazırlanmış bir sayfa bulunmaktadır. Bu sayfaya girişinizi yaptığınızda sizden müşteri bilgilerinizi istemektedir. Gerekli alanları doldurduktan sonra kotanızı sorgulayabilecek ve istediğiniz işlemlerinizi online gerçekleştirebileceksiniz.

SüperOnline işlem merkezi sayfasına giriş yapmak için burayı tıklayınız

Eğer Süperonline internetini kullanmak isterseniz o zaman detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden edinmenizi öneririm.

Müşteri Destek İletişim Telefon No: 0850 222 0 222

Bu konuya dayalı sormak yada öğrenmek istediklerinizi alt sayfadan yorumlayabilir ve benden gelecek cevaba bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Umarım başlığını atmış olduğum bu konuda sizlere yardımcı olabilmişimdir. :)

Bir önceki yazımız olan Cepten 0.Facebook Ücretsiz Hizmeti başlıklı makalemizde 0.Facebook.Com, Bedava Cep Facebook ve Facebook Zero hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>