Telefona Msn Programı Nasıl İndirilir?

telefon messengerKullanmış olduğunuz Nokia, Blackberry, iPhone, Sony Ericsson, Samsung, LG telefon markalarına Mobil Messenger programı yüklemek kolaydır. Bazıları bu işin zor olduğu düşüncesi altında hareket ettiğinden işlemleri başarılı şekilde sonlandıramıyorlar. Bende bu sayfada birazdan sizlere Mobil MSN programı hakkında ne gibi uygulamalar yapacağınızı anlatacağım. Anlatımları sizler doğru şekilde takip ettiğinizde eminim güzel programı elde edeceksiniz. Aslında telefonlara yüklenilmek istenilen MSN programlarını bulmak zor değildir. Bazıları bilgisiz kaldığı için ne yapacağını bilmiyor. Çünkü son zamanlarda telefon üreticileri markaları altında siteler açmış durumda. Bu sitelere telefon üzerinden girildiğinde uygulamalar, programlar, sesler ve daha bir çok özellikli programlar indirilmek için sizi bekliyor.

Telefon İçin Msn Programı Arıyorsanız Buyurun Aşağıdaki Yolları Deneyin:

  1. Mobil Ebuddy programını indirebilirsiniz.
  2. Nokia kullanıyorsanız, OVİ internet mağazasına bağlanın uygulamalardan kendinize uygun programı indirin.
  3. Samsung kullanıcısı olanlar, aynı şekilde Ebudyy programını indirmeliler.
  4. iPhone kullananlar, Windows Live Messenger internet adresine telefon üzerinden girin. Uygulamayı indirmeniz için karşınıza seçenekler gelecektir.
  5. LG, Sony Ericson kullananlarda, genelde Ebudy programını kullanma taraftarılar. Bu yüzden sizede önerim bundan yana olacaktır.

Bazı telefonlar Windows Msn programını desteklemiyor. Bazende kurulan programlar telefonun beynini tamamen dolduruyor. Bu yüzden basit ve iletişim için kullanacağınız programların boyutları düşük olmasına özen gösterin.

Eğer bu yöntemlerle telefonunuza MSN yüklemekte güçlük çekiyorsanız başka bir yol daha var! O da kullanmış olduğunuz hattınıza ait (Turkcell, Vodafone, Avea)  müşteri hizmetlerini arayarak, yada resmi web sitelerine giriş yaparak arayış içinde olduğunuz eksikleri indirebilirsiniz. Müşteri desteği sunanlar size ne yapacaklarınızı sesli bir şekilde anlatacaklar. :) Böylesi daha rahat ve garanti oluyor!

NOT: Bazı forumlarda size sunulan yöntemlerin hepsi güncelliğini kaybetmiştir. Kaynak araştırırken o konuların eklenme tarihlerine bakarak faydalanmanızı öneriyorum. Çünkü bazen size anlatılanlar yüzünden telefonunuzun ayarları fena şekilde bozuluyor. Bunun için tek yapmanız gereken her daim paylaşımı güncel olan sitelerden faydalanmaktır. Bu açtığım konuya bağlantılı sormak istediklerinizi yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Messenger PLUS Programı indir başlıklı makalemizde MSN Eklentisi, MSN Plus Download ve MSN Plus Live Türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>