Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Kapalı gelin adaylarının düğün gününde muhteşem olmaları için moda evleri tesettür modellerine her geçen gün daha şık tasarımları eklemekteler. Birbirinden güzel detayların yer aldığı yeni tesettür gelinlikler ile ölçülü bir şıklık ve zarifliği sunan gelinlik moda evleri, 2015 sezonu için hazırladıkları tasarımları görücüye çıkarmaya başladılar. Kapalı bayanlar için özel olarak hazırlanan bu gelinlikler her zevke hitap ediyor.

Tesettürlü gelinlik modelleri, yeni sezonda çeşitli işlemeler ve süslemelerle karşımıza çıkıyor. Özellikle dantelli tesettürlü gelinlikler bu yıl da modasını sürdürecek. Bu gelinliklerde etek modelleri değişiklik göstermektedir. Daha sade bir gelinlik hayal eden tesettürlü bayanlar için moda evleri etekleri kabarık olmayan, boydan boya işlemeli ve şifonların kullanıldığı tasarımları gelin adaylarıyla buluşturuyor. Daha gösterişli bir gelinlik hayal eden kapalı gelin adayları içinse; prenses gelinlik modellerine farklı yorumlar katan moda evleri; tüllü, işlemeli ve taşlı kabarık eteklere sahip, üst kısmı güpür ve taş işlemeler olan tasarımları koleksiyonlarında barındırıyorlar.

Yeni sezon tesettür gelinlik modellerine baktığımızda; kemik rengi modellerin bu yıl öne çıktığını görüyoruz. 2015 sezonunda omuzları apoletli, üst kısmı saten ve işlemeli, yaka kısmı taş süslemeli modeller vitrinlerde yerini alacak. Tesettür gelinlik modasında, altın ve gümüş rengi taş işlemeleri bulunan modeller de oldukça revaçta olacak. Genel olarak baktığımızda, yeni tesettür gelinliklerde Osmanlıdan ilham alındığını söyleyebiliriz.

Yeni Sezon Kapalı Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ