Topaklanmayan Rimel Markaları

  • 30 Kasım 2014
  • 306 kez görüntülendi.
Topaklanmayan Rimel Markaları

Tüm kadınların istediği uzun ve etkili kirpiklere sahip olmaktır. Çünkü uzun ve etkili kirpikler sayesinde bakışlar kesinleşir. Rimelsiz yapılan her makyaj eksik gibidir. Uzun ve etkili kirpiklere sahip olmanın birçok yolu vardır. Buna örnek takma kirpikler ve topaklanmayan rimeller gösterilebilir.

Kadınların yaşadığı sorunlardan biri rimellerin nasıl göründüğüdür. Bununla beraber kadınların yaşadığı sorunlardan biri de kirpiklerin topaklanması ve hoş bir görüntü yaratmamasıdır. Bunun için iyi bir rimel tercih edilmelidir. Yoksa sürekli olarak aynaya bakmaya ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden rimel alırken iyi bir marka tercih edilmelidir.

Topaklanmayan rimel markalarına Jane ıredale’s Dior ve L’oreal ‘i sayabiliriz. Topaklanma yapmayan rimeller arasında Lashblast fusion maskara, Dior DiorShow maskara, L’oreal Voluminous Mascara Jane Iredale’s Purelash maskara örnek verilebilir.

Maybelline great lash lots of Lashes rimel bütün kirpikleri ayırma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yoğun bir hacim katar.

Max Factor Masterpiece Max rimel kalın ve geniş hacimli kirpiklerin oluşmasını sağlar.

Mac Pro lash rimel ise gözlerin daha büyük ve çekici olmasını sağlamaktadır.

Chanel ınimitable rimel Lancome Definicils High Definition rimel Yves Saint Laurent Luxurious rimel Clinipue High Definition Lashes rimel yine topaklanmayan rimellere örnek olarak gösterilebilir.

Yves Saint Laurent Luxurious rimel birçok etkiye sahiptir. Yoğunluk, geniş hacim ve uzun ömürlülüğü sağlar.

Chanel ınimitable rimel ise kirpiklerin yoğun uzun ve ayrık olmasını sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aysu dedi ki:

    Buraya yazılan çoğu markayı kullandım ama bazen kaş yapısından dolayıda topaklanmalar oluyor. Tek yapmanız gereken alacağınız rimeli falan test etmeli daha sonra almalısınız. Mesela Gratis, Watsons, Tekin Acar gibi mağazalarda test etmenize imkan tanıyorlar. Ben rimel falan almadan önce her zaman tester ürünleri denerim.

  2. Mısra dedi ki:

    Burada yazılan tüm markaları kullanma şansım oldu. Önceden bayan kuaföründe çalışıyordum ve çalışırken genelde Lorael kullanırdım hiç böyle bir şey gelmedi başıma. Birde sürdüğünüzde üstünden sürekli geçmeyin ve kurumasını bekleyin ondan sonra dışarı çıkın yoksa bazen akmada yapıyor.

BİR YORUM YAZ