Türk Ünlülerin Küçüklük Fotoğrafları ve isimleri

türk ünlülerin küçüklüğüBazen televizyon erkanında izlediğim sanatçıların ve sinema oyuncularının küçüklük hallerini merak etmişimdir. Ama bir türlü bilgisayar başına otururken aklıma getirip bakma gereğinde bulunmadım. Bugünde öyle boş zamanım varken, bazı kaynaklar araştırmaya başladım. Sonra aklıma TV ekranında görmeye alıştığımız ünlülerin küçüklüklerine bakmak geldi! Bunun üzerine bazı siteleri dolaştım ve sevilen bir kaç sanatçının küçüklük fotolarına ulaştım. Belki birazdan gördüklerinize sizde benim gibi inanamayacaksınız. Hatta kendinizce diyeceksiniz, benim sevdiğim ve hayranlık duyduğum sanatçının küçüklüğü bumudur? Ama ne yazık ki aynen görecekleriniz o sorunuzun olumlu cevabıdır. :D Şaşırmaya yada panik yapmaya gerek yok! İşte Türkiye’de sevilen bir kaç ünlünün çocukluk halleri ve son zamanki görünümlerine ait fotoları sizlerle.

Ünlülerin Küçüklükleri ve Şimdiki Halleri:

Gökhan Özen

gökhan özen küçüklüğü     büyümüş gökhan

Ajda Pekkan:

ajdanın küçüklük hali     sarışın ajda

Deniz Çakır:

deniz çakır     deniz çakır resmi

Tuğçe Kazaz:

tuğçe    güzel kız tuğçe

Evet, bu sayfanında sonuna geldik. Ama ünlü olan bir kaç insanında küçüklüğünüde görmüş olduk. İlerleyen günde bu sayfada bir kaç daha ünlümüzün resmini paylaşmaya özen göstereceğim. Ünlülerin küçüklükleri hakkında yorum paylaşmak isterseniz alt kısmı kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal Fotoğrafları başlıklı makalemizde Sinel Kobal Frikik, Sinem Kobal Fotoları ve Sinem Kobal Hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>