Turkcell SMS Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?

TurkcellEvet, Değerli Turkcell abonesi arkadaşlarım. Sizlere başlıkta yazmış olduğum soru hakkında yardımda bulunacağım. Umarım işinizi görür bir emek sunumu yaparım! Biliyorsunuz bu aralar bütün operatör hatlar üzerinde rekabet başını almış gidiyor. Kimi konuşma dakikasını abonesine ücretsiz sunuyor, kimisi de mesajlaşma ve internet paketini uygun fiyatlarla abonelerine kullanım hakkı tanıyor. Bu kampanya liderlerinden biriside şüphesiz Turkcell’dir. Biliyorsunuz Türkiye’nin şu anda süper iletişim operatörü Turkcell olarak bilinmekte. Tabi, diğer hat kurumları da güzel, ama insanların tercihi hep Turkcell’den yana olduğu için bu kanaate vardım. Neyse asıl konumuza dönelim ve şimdi nasıl mesaj hakkı yapacağınız hakkında güncel bilgi sunayım. Anlatacaklarımı uyguladığınız takdirde sorunsuz işlemi gerçekleştireceksiniz.

Turkcell’de 2 çeşit SMS paket seçeneği var! Birisi 10.000 SMS diğeri ise 5.000 SMS, biriyle sadece aynı operatör içi mesajlaşabiliyorsunuz. 5.000 SMS olanı ile tüm operatör hatlarıyla 30 gün boyunca ücretsiz mesajlaşabiliyorsunuz.

10.000 SMS paketi için: Telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz AYLIK yazıp 2222’ye gönderiyorsunuz. Turkcell tarafından size onay mesajı gelecektir. Onay mesajınızı aldıktan sonra 10.000 SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Birde bu paketiniz içerisinde 100 MMS hakkınızda olacak bunların toplam bedeli 10 TL’dir.

5.000 SMS paketi için: Aynı şekilde telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek HERYONE yazıp 2222’ye gönderin. Onay mesajınız geldikten hemen sonra tüm operatör hatlarıyla mesajlaşmaya başlayın. Bu paketin içerisinde 100MB internet kullanım hakkı tanınıyor ve ücreti 12 TL’dir.

Kalan SMS ve paket bitiş tarihinizi öğrenmek içinde birine mesaj attığınızda gelen bilgilendirme mesajının en altını okuyun. Bu konuyla ilgili söylemek istediğiniz herhangi bir kusur varsa yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Turkcell SMS Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?” üzerine 2 düşünce

 1. Gamze

  Bu paketler hangi tarihe kadar geçerlidir. Acaba bu konu hakkında beni aydınlatmanız mümkün müdür. Çünkü bende hakkı kullanacağım ama tarihi geçmişse boşuna uğraşmayayım diyorum.

  Yanıtla
  1. Doğan Yazar

   G@mze şuan görmüş olduğun bütün her şey 2012 yılı içinde geçerlidir. Turkcell henüz bu konuda bir değişime gitmedi. Bundan 1 hafta önce On Bin SMS hakkını buradaki yöntemlerle aldım. Umarım bu konuda sana yardımcı olabilmişimdir!

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>