Türkiyenin En Yakışıklı Dizi Erkek Oyuncuları

dizi erkek oyuncularBildiğiniz gibi zaman geçtikçe kanallar reyting toplamak amaçlı pek çok yola başvuruyorlar. Bu reytinglerin artmasını sağlayan şeyler bellidir. Mesela yeni diziler çıkarmak, başarılı yönetmenlerle çalışmak, en iyi oyuncuları seçmek, en yakışıklı ve güzel oyuncularla çalışmak gibi. Bu bazı nedenlerle kanalların izlenme rekorları daha fazla artışa çıkıyor. Kızlar beğendikleri erkek oyuncuları izleyip, hayal kurmaktan zevk alıyorlar ve o diziyi kaçırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Peki, bu kanallarda en fazla reytinglere çıkma başarısına katkı sağlayan yakışıklı oyuncular kimler diyorsanız? Hemen alt kısımda olan videomuzu tıklayın çalıştırın. Hemen peşine sizlerin beğenmiş olduğu yakışıklı oyuncuları bir kez daha görüp, aralarında en başarılı ve en yakışıklı bulduğunuzu da bizlerle yorum olarak paylaşın. Bakalım sizin favoriniz hangi yakışıklıdan yana olacak? Böylelikle gönüldeki ismide açıklamalarınız sonucu çözmüş olacağız. :)

İşte Türkiye’nin ve Genç Kızların Gözde Yakışıklı Erkekleri:

Get the Flash Player to see this content.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkiyenin En Yakışıklı Dizi Erkek Oyuncuları” üzerine 6 düşünce

 1. Esma

  Bunlari görünce içim tuaflaştı Allah’ım cennette gibi hissettim kendimi. Öncelikle 1 numaram Kuzey’im yani Kıvanç Tatlıtuğ, 2 numaram Çağatay Ulusoy, 3 numaram Pamir Pekin, 4 numaram Murat Yıldırım, 5 numaram Kenan İmirzalıoğlu bu benim seçtiklerim ama hepsi benim olsa hayır demem. Ama en romantiği Murat Yıldırım süpersin karizmatik aşkım benim.

  Yanıtla
 2. Lara Bakır

  Bence tabi ki de Çağatay Ulusoy’dur. Sonra Burak Özçivit’dır sonra Kıvanç Tatlıtuğ’dur. Sonra da Kenan İmirzalioğlu’dur o kadar. Benim başka söyleyeceğim yok. Ama hepsi etkileyici sempatik görünüme sahipler.

  Yanıtla
 3. Bertuğ Tatlıtuğ

  Bence tabi ki KIVANÇ TATLITUĞ . Çünki ; Çağatay ulusoy maakyajla güzel oluyor o kadar göz bakım kremi , clit bakım kremi , yüz bakım kremi , :D berberden yardım alıyor . ama o sadece TÜRKİYE genelinde ünlü . Kıvanç tatlıtuğ ise arabistan , yunanistan , los angeles , ninova ve diğer yabancı ülkelerde ünlü türklerde bir esmer hastalığı var ama diğer yerlerde sarışın hayranları kıvanç yüzünden intahar ediyor. 2012′nin en yakışıklı seçilmiş erkeği D: Kıvanç anket sonçları açıklandı capty 7. sırada bence KIVANÇ VE ÇAĞATAY kıyaslanamıyacak kadar aralarında çok fark var. :D Kıvançsa Kral , Çağataysa vezir.

  Yanıtla
  1. Eylem Ulusoy

   Bak kızım birinci Çağataydır Ulusoydur senin çekemediğini anladık isimleri kirletme lütfen sonuçta çoğunlukla herkes Çağataycı tamammı kafaba yer et Kıvanç devri bitti kapandı. ;) :)

   Yanıtla
 4. Damla Ulusoy

  Tabiki de Çağatay Ulusoydur :D sonra da Kenan İmirzaloğludur. Çünkü ben Kıvançtan nefret ederim one öyle rus erkek gibi sarı civ civ :D yumurtanın sarısı gibi bence Çağataya haksızlık yapmak istemem. Ama çağatayı çok yakışıklı buluyorum. Benim düşüncelerim ise bunlardan yanadır. :D

  Yanıtla
 5. Pargalı Ayşe Yalabık

  Tabiside 1.Okan Yalabık 2.Çağatay Ulusoy 3.Kıvanç Tatlıtuğ 4.Kenan İmirzaloğlu 5.Keremcem daha söyleyeceklerim varda. Fazla konuyu kendi adıma taşırmak istemedim. :D

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>