Twitter Hesabımı Nasıl Silerim?

  • 19 Kasım 2014
  • 119 kez görüntülendi.
Twitter Hesabımı Nasıl Silerim?

Twitter hesabını bir kaç saniye içerisinde açmak kolay, fakat açılan hesabı kapatmak bu kadar kolay olmayabiliyor. Ancak Twitter hesabınızı silmek ve hesaptan temelli kurtulmak istiyorsanız bu sayfada bulunmakla şanlısınız diyebiliriz.

Çünkü birazdan sizlere en kolay şekilde Twitter’da hesap silme işleminin nasıl yapıldığı hakkında bir paylaşımda bulunacağız.

  • Evet, ilk öncelikle Twitter hesabınıza bağlanıyorsunuz ve daha sonra sağ üst köşede yer alan “Ayarlar ve Yardım” butonu üzerine gelerek “Ayarlar” menüsüne girin.
  • Açtığımız “Ayarlar” sayfasının sol menüsünde bulunan “Hesap” sekmesine giriyorsunuz ve sayfanın en altına inip “Hesabımı devre dışı bırak” bağlantısını tıklayın.
  • Tıklama sonrasında açılacak sayfada “Bu bir elveda mı? Kararını tekrar gözden geçirmek istemediğine emin misin? Yanlış bir şey mi söyledik? Anlat bize.” gibisinden duygusal bir açıklamayla sizi kararınızdan geri döndürmeye çalışıyorlar. Ancak biz bu duygu sömürüsünün kurbanı olmuyoruz ve “@adlı kişiyi devre dışı bırak” diyerek hesabı donduruyorsunuz.

Ancak donduracağınız hesaba 30 gün boyunca hiç bir şekilde girmiyorsunuz. 30 gün sonrasında ise hesabın internetin derinliklerinde kaybolup gittiğini göreceksiniz. 😉

Sizlerle Twitter hesabının nasıl kapatıldığı ve dondurulduğu hakkındaki konumuzu paylaştık. Şayet anlatılanlar konusunda takıldığınız bir nokta olursa yorum alanımızdan bize gerekli sorunuzu yöneltebilir ve tarafınıza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hasret dedi ki:

    Oh ya sonunda bu yazılanlar doğrultusunda Twitter hesabımdan kurtuldum. Erkek arkadaşımla ayrılma nedenim oldu bu Twitter sitesi hatta benim gibi eminim çok sorun yaşayan vardır ilişkisinde. Bu yüzden en iyisi sosyal ağ sitelerindeki hesaplarımızı kapatmak en doğrusu diye düşünüyorum. Tabi seviyor ve sevdiğinize bağlıysanız bunları yapın.

BİR YORUM YAZ