Twitter Türkçe Giriş Yap

twitterBilindiği üzere sanal alemin muhteşem sosyal ap sitelerinin zirvesinde şuanlık Facebook sitesi bulunmakta. Onu ardından takip eden Twitter Facenin hızına yetişemezse, yetişme çalışmalarına çoktan başladı bile. Biliyorsunuz önceden Twitter sitesine üye olmak imkansızdı çünkü nedeni bazı insanlar Türkçe dil desteği olmadığı için giriş yapmak istemiyordu. Ama artık Twitter’da Türkçeleştirildi! Bu demek oluyor ki ezeli rekabet başladı bakalım milyonlarca üyeleri bulunan bu iki sitenin ne gibi yaratıcılıkları olacak.  Zaten Face başını aldı gitti Twiter geride kalsada bu açığı kapatmak hiçte zor değil diyebilirim. Emek varsa bir işinde olmayacak diye bir kaide söz konusu yok ortada. :) Yazıma az bir şey daha devam edeyim durmak yok. ( :

Şimdi değerli arkadaşım ben bu yazımda sana Twitter’ın Türkçeleştirilmesi hakkında ve rekabet çalışmaları üzerine kısadan bir yazı yazdım. Bu yazımın sizlere yardımı dokunduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından gerekli teşekkür mesajınızı bırakabilirsiniz. :P Zorunlu değildir istersen hiç bırakma ama bırakırsan da çok makbul geçer. :D Neyse hadi bakalım Feys ve Twitter üzerinden iyi eğlenceler diliyorum görüşmek ümidiyle hoşçakal. Sitemizin FaceFan sayfası çok kısa sürede açılacaktır bilginize arz ederiz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Video İndir başlıklı makalemizde Face Video İndirmek, Face Videoları ve Facebok Video İndirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Twitter Türkçe Giriş Yap” üzerine bir düşünce

  1. Twit Sitesi Giremiyorum

    Bende sayfa görüntülenemiyor diye hata veriyor bunun düzelmesi için ne yapamam gerek. İsmim Nurcan arkadaşlarım lütfen bana yardımcı olun. Twiter hesabıma giremez oldum kaç gündür saygılarımla. Hesabımı donduracaklar diye korkuyorum olur mu öyle şey?

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>