Ucuz Alışveriş Yapılabilecek İnternet Siteleri

ucuz alışveriş siteleriUzun zamandır sizinle paylaşmak istediğim konuya bugün site üzerinde yer verme imkanı buldum! Biliyorsunuz piyasa üzerinde çıkan en yeni ürünler ve ev eşyaları artık normal hayatta değil, internet üzerinden online şekilde satın alınıyor. Çünkü internette KDV oranı koyulmadan ve bazı ürünlerde kargo ücreti alınmadan eve servis yapılıyor. Satışlar böyle uygun prensipler altında yapılınca da insanlar mecburen alışveriş sitesi arayışına giriyor. Bende birazdan hem alışveriş sitelerinin ismini yazacağım, hemde kendi kullanmış olduğum sitelerin insana tanıdığı imkanları yazılı şekilde açıklayacağım. Birazdan ismini vereceğim site adresleri kendi tecrübelerim ve takiplerim altında en uygun satış yapan yerlerdir.

İşte Türkiye’de Uygun Fiyata İnternet Üzerinden Alışveriş Yapacağınız Siteler:

  1. Hergunyeniurun.Com : Bu sitede ne kadar ürün alırsanız alın size kargo ücreti sadece 3,5 TL olarak  yansıyacaktır. Sitede mesela parasını ödediğiniz ürün kalmadıysa, sizi arayarak özür dileyip paranızı geri iade ediyorlar. Yani güvenle alışverişinizi yapabileceğiniz sitelerden birisidir.
  2. Sepeteindir.Com : Her geçen gün insanlar tarafından popülerleşen ve ucuz ürünleriyle insan aklında yer edinen sitelerden biridir. Satılan ürünlerin video görüntülerini izleyebiliyor v online sepete ekle özelliği sayesinde ürünleri hızlı şekilde alıyorsunuz.
  3. Hediyesepeti.Com : İnsanların kişisel özellikleri düşünülerek hazırlanmış bir sitedir. Eğer bay, bayan arkadaşınıza gösterişli ucuz bir hediye alacaksınız bu sitenin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  4. Alacaknevar.Com : İnsanların dikkatini üzerine yeni toplayan bu sitede çok uygun alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Kendim bazen girip öyle satışa sunduğu ürünleri gözden geçiriyorum ve sizede bakmanız için tavsiye ediyorum. Örneğin; 50 TL fiyatla satışa sunulan tıraş makinesini 20 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorsunuz. Üstelik kargo ücretleri bazı ürünlerde ücretsiz.
  5. Yakaladinyakaladin.Com : Bu site yurtdışı üzerinden getirdiği ürünleri satışa sunuyor. Hemde inanılmaz derecede ucuza veriyor. Ama şunu unutmadan söylemeliyim ki, alacağınız bazı ürünlerin garantisi yok! Yinede siteye giriş yapıp bazı ürünlere bakabilir ve sitenin insana sunduğu olanakları detaylı şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Yukarıda sıralamış olduğum online alışveriş site adreslerinden çok var! Ben size insanlara daha uygun fiyatlarla satış yapanlarını sıraladım. Kendinizde adreslere giriş yaparak, bazı incelemeler bulunduğunuzda söylediklerimin inancına varabileceksiniz.

 Eğer sizlerin bu adresler dışında insana daha ucuz satışlar yaptığına inandığınız siteler varsa, aşağı yorum alanından isimlerini paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Limango.Com.tr - Ucuz Alışveriş Sitesi başlıklı makalemizde İnternet Üzeri Alışveriş, Limango Hakkında ve Ucuza Alışveriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>