Uzun Eşek Oynayan Seksi Kızlar :)

uzun eşşek oyunuHepimiz daha dünkü gibi hatırlarız küçükken farklı evcilik oyunları oynardık, sonra büyüdükçe lise ortamında yada dışarı çevremizde erkek olarak uzun eşşek gibi oyunlarla tanıştık. Ama bugün farklı ve ilginç olan bir şeyle karşılaştım! O da kızların grup yapıp uzun eşşek oyunu oynamasıydı. :D Hem uzun eşşek oynamışlar birde kalkıp görüntüleri  kaydedip video sitelerinde yayınlamışlar. İşin ilgi çekici noktası ise etekli oynayanda var gece elbisesiylede. :) Özgürlük haklarının sınırları dışına çıkmaya başlayan kızlar, erkeklerin evine incir ağacı dikmeye hazırlanıyor gibime geldi. :P Zaten birazdan konuya ait videoları izledikten sonra bana hak vereceğinizi düşünüyorum. İşte o şimarık ve çılgın kızların oyun oynarken koptuğu an sizlerle.

Uzun Eşşek Oynayan Kızların Video Görüntüleri Sizlerle:

Evin İçinde Uzun Eşşekle Kopan Kızlar:

Birde Kızlara Uzun Eşekte Kafa Tutan Ölü Tavuklar:

uzun eşşek oyunu

Yukarda gördüğünüz gibi tavuklar bile kızlardan nizami şekil oyun oynuyor. Yani ölü tavuklar bile diyor ki; Biz ölmedik dimdik ayaktayız bakın rafta bile keyfimize oyun oynuyoruz. Kızlar anca bu tavuklarla kapışabilir diyor yazımı sonlandırıyorum. :P

Bir önceki yazımız olan Boş Akbil İle Otobüse Binmek :)) (Hayrettin) başlıklı makalemizde Gizli Kamera, Hayrettin Star TV ve Komik Sahneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Uzun Eşek Oynayan Seksi Kızlar :)” üzerine bir düşünce

  1. Curcuna

    Ağa görüldüğü gibi, kızlar bile oynayamamış tavuklar gibi. Harbi bir alemsin kardeşim, çok güzel ve komik şeyler koymuşsun. İzledikçe huzur buluyorum saygılar.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>