Vodafone Gizli (Özel) Numara Engelleme

vodafone özel çağrı engellemeBundan bir önceki konumda Turkcell numaralarına gelen gizli çağrıların aramasını engellemek için yazılı bilgi sunumu yapmıştım. Şimdi ise Vodafone kullanıcılarına yardım etmeye çalışacağım. Birazdan anlatacağım yöntemler sayesinde siz Telsim kullananıcıları da gelen özel aramaların yolunu keseceksiniz. Böylelikle sizin numaranıza rahatsızca özelden arama yapanlar, engel yüzünden size ulaşamayacaklar. İlk önce My Vodafone sistemine telefon numaranızla kayıt olmalısınız. Daha sonra aşağı kısımda yazılı anlatacaklarımı uygulamaya koyulun. Çözüme kusursuz kavuşun. :)

Vodafone Hattını Gelen Özel Çağrılara Kapatma: Mesaj alanına GIZLI AC yazıp 7048‘a kısa mesaj olarak gönderin. Hattınız bu işlemin ardından saklı numraların aramasına kapatılacaktır.

Eğer Özel Aramaların Engelini Tekrar Açmak İstiyorum!: Diyorsanız, ozamanda aynı numaraya GIZLI KAPAT yazıp gönderin. Bu işlem sonucunda gizlilere kapatılan hattınızın engelini kaldırmış olursunuz.

Paylaştığım bu konu hakkında aklınıza takılmış yerler olabilir. Bunun için bana sorularınızı yorum alanından yöneltebilirsiniz. Gereken cevabı ben tarafınca en kısa süreçte alacaksınızdır.

Okuduğunuz bilgilerin hepsi internet üzerinde araştırmalar yaparak elde ettiğim kaynaklardır.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Vodafone Gizli (Özel) Numara Engelleme” üzerine bir düşünce

  1. Gülcan

    Telsimde bana gelen gizli numaraları öğrenmek istiyordum. Tabi mümkün olmuyordu, kalkıp müşteri hizmetlerini de aramıyordum. Sağolasın bu şekilde hem gelen saklı numaraları öğrenmek istemeyeceğim, birde rahatsızlık verenim olmayacak. Gece 3′te bile arayan oluyordu. Zaten biri benle kafa buluyor yakalarsam yada öğrenirsem kim olduğunu çekeceği var benden. :D Numaramıda gizliye kapadım güvendeyim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>