Vodafone SMS Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?

vodafone sms paketleriGeçenlerde sitemize uğrayan bir misafir yapmış olduğu yorumda, Vodafone hattına ait mesaj paketleri bilgisini yazmamı istemişti. Bende bugün müsaitken bu isteği yerine getirmek istedim. Bilindiği üzere Türkiye’nin bir diğer iletişim operatörü de Vodafone‘dir. İnsanlara sağlamış olduğu avantajlı kampanya paketleri ile şu anda en çok tutulan operatörlerden birisi. İnsanlar genelde Vodafone operatörünü mesaj hakkı ve arama kampanyaları yüzünden kullanmakta. İşte Vodafone’nin SMS paketleri hakkında kullanıcılarına tanıdığı kampanyaları ve kampanyalara verilmiş ücret bedel bilançosu alt satırlarda bulunmaktadır. Arkadaşlar bu bilgiler Vodafone‘nin kendi ana web sitesinden sizlere aktarılmaktadır. Herhangi kampanya değişimi olursa, kısa sürede alt kısımda okumuş olduğunuz bilgiler güncellenir.

Vodafone‘da baya çeşitlere ayrılmış SMS paketi bulunmakta. Ben hepsini aşağı satırda yazıyorum, siz hangisini uygun görürseniz hattınıza o paketi satın alın.

Her Yöne 50 SMS Paketi için: Telefonun mesaj bölümüne MINI yazıp 7999‘a kısa mesaj gönderiniz. Bu paketin hizmet bedeli 4 TL’dir.

Her Yöne 500 SMS Paketi için: Mesaj bölümüne MIDI yazın 7999‘a kısa mesaj olarak gönderin. Bu paketin hizmet ücreti 7.5 TL’dir.

Sadece Vodafone’lularla Mesajlaşabileceğiniz 5000 SMS için: Mesaj bölümüne VFMAKSI yazıp 7999‘a gönderin. Bu paketin belirlenmiş fiyatı ise 7,5 TL’dir.

Her Yöne 2000 SMS Vodagone’lularla 10000 SMS için: Telefonunuzub mesaj panosuna HYMAKSI yazıp 7999‘a gönderin. Bu hizmetin ücret karşılığı 9 TL’dir.

Yukarıda herhangi paket seçiminizden sonra size onay mesajı Vodafone tarafından gelecektir. Onaylama mesajını almadan, mesaj atmaya başlamayınız. Aksi takdirde hattınızda bulunan TL kontör miktarını gider.

Vodafone SMS paketleri için detaylı bilgi sunumu almak istiyorsanız! Telefonunuzdan 542 numarasını diğer sabit hatlardan 444 0542‘yi arayayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bu hizmet paketlerinin kampanyaları hakkında paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi yorum kısmından yazılı olarak aktarabilirsiniz. Kampanyaları, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonundaki Virüs Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Cep Telefon Virüs, Cep Telefon Virüs Programı ve Cep Telefon Virüsünü Silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>