Yasin-i Şerif Dinle Takip Et

yasini şerifBiz insanlar bazen interneti eğlenmek ve gülmek için kullanırız. Öyle gün oluyor ki ruhumuz daralıyor, sıkıntı, dert içerisinde ne yapacağımızı bilmiyoruz. İşte bu noktada her Müslüman evladının yapması gerekenler belli! Şüphesiz onları şöyle sıralayabiliriz; İlahi dinlemek, Yasin-i Şerif okumak gibi etkinliklerden faydalanmak gerekiyor. Ama insanlarımız bu düşüncelerin çok uzağında desem doğru olur herhalde. İnsan dini bağlantısı olan her şeyden payına düşeni almalı ve yararlanmalı ki derdi kum tanesinden küçük olmalı, mutluluğu nisan yağmurlarından fazla olsun. Bende bugün Yasin dinlemek istedim ve öyle videolara bakarken gözüme harika sesiyle Yasin-i okuyan dünya birincisi hoca çıktı. Öyle yürekten söylemiş ki insan dinleyince dini değerlerin varlığına bir kez daha hayran kalıyor. Biz Müslüman toplumu olarak bazen değerlerimize sahip çıkmak yerine hep göz ardı ettik. Diliyorum ki her Müslüman evladı değerlerimize İslami inançları doğrultusunda sahip çıkmalı. Buyurun online dinleyebileceğiniz Yasin-i Şerif ve o güzel Yasin-e özel hazırlanmış video görüntüsü sizlerle.

Online Yasin-i Şerif Dinlemek ve Okumak İsteyenlere Özel Video:

Yasin-i Şerifi dinlerken altta Türkçe mealleride geçmekte okuyarak öğrenebilirsiniz. Dini sohbetler etmek içinse sağ üst köşede bulunan chat resimlerimizden birini tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ezan Dinlemek İstiyorum başlıklı makalemizde Canlı Ezan Dinle, Ezan Dinleme ve Online Ezan Sesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>